Aşk Ve Mavi 44. Bölüm Detaylı Özeti #Kim Vuruldu

Aşk ve mavi 44. bölümde neler  olacak? Aşk ve mavi 8 Aralık’ta neler olacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Aşk ve mavi 44. Bölüm Detaylı Özeti

Aşk ve mavi 8 Aralık‘ta ekranlara gelecek olan 44. bölümde; Cemal düğünü ertelemek için kurduğu oyum şimdilik başarılı olur. Cemal kaza da kolu ve bacağı kırıldı numarası yapacak. Ancak Faysal gerçeği öğrenecek. Mavi Refika hanımın annesi Hasibe’ye karşı söylediği sözler üzerine evi terk etmeye karar verecek. Servet ile Faysal’ın adamı Seyfi’nin aralarında bir şeyler olmayana başlayacak. Pembe terk edilmenin acısını İsmet’den almak için plan yapacak. Bu arada Pembe ablası Mavi’ye karşı de cephe alacak. 

Aşk ve mavi 44. bölümde neler olacağını anlayabilmek adına bu hafta neler yaşanmıştı kısaca bahsetmek gerekirse pembe Hiç olmadık yerde Refika hanıma Fazıl Beye aldattığını Hatta fotoğrafların olduğunu gösterip şekil yapmak ister ancak Fotoğraftaki kişi Refika hanımın bizzat kardeşidir Refika Hanım sert çıkıp pembe yatak atınca Hasibe de kızıma nasıl tokat atarsın diyerek Refika hanımın itekleyince Refika Hanım Pembe’yi ve Hasibe’ye evden kovar mecburen Fatma’da kaynanası Hasibe’yi takip edip Konak’tan ayrılır.

Bu arada geçen hafta duyurduğumuz gibi DNA testinde Cemal Fatma’ya bir oyun oynar başkasının biberonunu kendi çocuğunun biberonunu yanına koyup değiştirdin den dolayı Demirhan Fatma’nın bebeği değilmiş gibi DNA testi çıkar pembe Yaptığı hatanın farkına varır ve çok morali bozulur ablası maviyi de olaylara sessiz kaldı diye ablasını suçlar ve bir gün gelip ablasını bu Konak’tan kovmak için yemin eder. Hasibe ev için gerekli alışveriş yapmak için bakkala gider ancak Son anda fark eder ki cebinde parası yoktur.

Bu arada mahallenin kadınları Hasibe’nin Konak’tan kovuldu haberini duymuştur ve bunu gülerek anlatırlar Çünkü Hasibe mahalleden giderken bir daha gelmemek üzere gitmiştir Ancak şimdi yine aynı mahallededir Hasibe ceplerinde beş kuruş para olmadığı için Yarından itibaren herkesin ev aramaya başlamasını ister İsmet pastanelerin olduğunu söyleyince herkesin gözleri ışıldar sabah pastaneye geldiklerinde İlyas pembe ve İsmet i içeri almaz pastanenin hisse sahibi Safiye sözlü olarak pembeye devlette için yazılı olarak vermediği için bu pastanede hak iddia edemezsin diyerek dışarı çıkartır Safiye ise kaynanası Refika İle yüz yüze gelmemek için hisseleri de etmekten çekinir.

Seyfi Baysal beyin Emri ile göreçki Konağın da neler olup bittiğini öğrenmek için Birgül’ü kendi Konaklarında temizlikçi olarak günlük çalıştırmaya başlarlar. Cemal Faydaların  konağına Birgül’ün Temizlik yapmaya gittiğini öğrenince oradan bilgi toplamasını ister ancak saf Birgül göreçki konağında ne var ne yok Seyfi’ye anlatmıştır. Hasibe evde başına bela olan İsmet’e bir iş bulur. Ancak masa maşı iş diye kandırıp İsmet’i amele pazarına götürüp bırakır. Hasibe usata başına da haber ede. Kamyon gelip İsmet’i de götürür. İsmet orada Hasibe kendisini kandırdığını anlar. İsmet Hasibe’ye karşı dik durmak için inşaata çalışmaya gider.

Gittiği inşaat Göreçkilerin olduğunu anlar. Bu sırada Fazıl bey ile Abisi  Cemal gelince kendisini gösterip acımalarını istese de babası ve abisi tanımıyor muş gibi yaparlar. İsmet’in zoruna gidip annesi Refika hanımın karşısına çıkar. Refika, İsmet’e hanımını boşamadan bu konağa giremeyeceğini söyler. İsmet pembeye mektup yazıp terk edecek.

Aşkve Mavi 44. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 1 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın