Aşk Ve Mavi 45. Bölüm Detaylı Özeti #Pembe’nin İntikamı

Aşk ve mavi 45. bölümde neler olacak? Aşk ve mavi 15 Aralık’ta neler yaşanacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Aşk ve Mavi 45. Bölüm Detaylı Özeti

Aşk ve Mavi 15 Aralık ekranlara gelecek 45. Bölümde; Pembe, İsmet’in kendisini bir başına fakirlikle karşı karşıya bıraktığı için bunun intikamını Faysal ile ilgileniyormuş gibi yapar. Pembe Faysal’ın sermayesi ile yeni bir mekan açar. Cemal gerçekler ortaya çıktığı için Safiye ile yeniden bir araya gelecek. Göreçkiler’in başında şimdide Hasibe ve Pembe var. Pembe intikamını alırken Hasibe de boş durmayacak. Pembe Kaan ile Sevda’nın birlikte olduğu resmi ılyas’a gönderecek.

Aşk ve mavi 45. bölümde neler olacağını anlayabilmek adına bu hafta neler yaşandı kısaca bahsetmek gerekirse pembe tek edilmenin acısıyla göreçki Konağı gelip bağırıp çağırır Refika Hanım ismetle pembe yi boşanacaklarını söyler. Hem ben Bunu duyunca asıl kendisinin boşanmak istediğini söyleyip konağın önünden ayrılır. Pembe hırsının geçmediğini ve keşke elinde göreçkilerden intikam alacak bir şey olsa deyince Hasibe en çok İlyas’ın tavırlarına gıcık olduğunu zamanında neredeyse hapse artıracakken karısı kurtardığını söyler.

Pembe olayın iç yüzünü öğrenince Sevda’nın okul arkadaşı ile konuşmak isteyecek. Faysal bey ise 2 gün sonrasına nikah tarihi aldığını söyleyince yattığı yerden  fırlayıp itiraz etmeye çalışınca rol yaptığı anlaşılır. Servet ise Göreçkilerin artık yemeklerini getirdim diyerek ezmeye çalışınca Hasibe eline sopa alıp Serveti döver. Servet getirdiği yemeği bahçeye döktüm oradan yiyebilirsiniz deyip kaçar. İsmet Pembe’yi terk etse de bakkala ne isterlerse alabileceğini söyler. Eve gelen ismet Pembe’yi izleyince bir an geri yanına dinmek istese de vaz geçer. Pembe ise Faysal beyden iş istemeye gider. 

Safiye ise yaptığı plan dahilinde eski kocası Cemal’i tuttuğu adamlar tarafından kaçırılır. Birgül sayesinde Faysal da öğrenir. Pembe Faysal’ın yanına gidip bir mekan açma planı olduğunu söyler. İlyas da tesadüf orada bulununca Pembe’nin fakir olmasını parayı nereden buldu da mekan açıyor diye ezmeye çalışır. Faysal bey bir para burada Göreçkiler’de yok herhalde diyerek çıkışır. Faysal adamı Seyfi’den Cemal’in kaçırıldığını öğrenir. Emniyetteki adamı sayesinde kaçırılmanın yalandan olduğunu anlar. Cemal’in kaçtığı yerde bulup konağa geri getirir. Ev halkı Cemal’e ağzına gelenleri söyler.

(adsbygoogle=window.adsbygoogle||[]).push({});

Hasibe bakkaldan aldığı malzemeleri alıp konağa getirip İsmet’in başına atar. Ali,  kaynanası Hasibe’ye annesi görmeden gitmesini ister. Ancak Refika olanları görüp gelir. Refika polis çağıracağını söyleyince Mavi annesini dışarı çıkarmak ister. Hasibe çok duygusal bir konuşma yapıp konaktan ayrılır. Refika ise oğlu İsmet’i son kez Hasibe ve Pembe’ye yardım ettiğini duyarsa bu konaktan atacağını söyler. Pembe Sevda’nın telefonundan aldığı Kaan’ı arayıp Sevda hakkında çok özel konuşacağını söyler. Kaan buluşma yerine gelip Pembe’nin laflarına kanıp Sevda’dan hoşlandığını söyler. 

Akş Ve Mavi 45. Bölüm Fragmanı

Aşk ve mavi 45. Bölüm Fragmanı henüz yayınlanmamıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın