Aşk ve Mavi 46. Bölüm Detaylı Özeti #Hasibe’nin Öfkesi

 Aşk ve Mavi 46. Bölümde neler olacak? Aşk ve Mavi 22 Aralık’ta neler olacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Aşk ve Mavi 46. Bölüm Detaylı Özeti

ATV ekranlarında yayınlanan aşk ve mavi dizisinin 22 Aralık’ta ekranlara gelecek olan 46. bölümünde; Hasibe kendisini terk eden son evladı Pembe’ye çok içerler. Kalp hastasını olduğu için kalbi daha fazla dayanamayacak. Hasibe Hastaneye kaldırılacak. Mavi annesini bu duruma düşüren Pembeye kızar ama pembe suçu kendisinde aramasını ister. Zamanında araya girip annesine arka çıkmış olsaydi bu olanlar başına gelmezdi diyerek üste çıkmaya çalışacak. Hasibe Göreçkileri bitirmek ve intikam almak için Faysal ile bir olacak.

Aşk ve mavi dizisinin 46. bölümünde neler olacağını anlayabilmek adına bu hafta neler yaşandı kısaca bahsedelim. Faysal Bey içkinin etkisiyle belindeki silahı sarılıp Cemal’i öldürmek ister. Hasibe Faysal bey durdurmak ister. Ancak Faysal Bey Buna müsaade etmez. Peşinden pembe ve Hasibe Faysal’ın peşinden gider. Faysal, Göreçki konağını basıp, Cemal’e silah Dayar. Ali’nin müdahalesiyle Faysal elinden silahı alırlar. Mermileri çıkarttıktan sonra Faysal’ın adamı Seyfiye silahı verip, patronu Faysal’ı konaktan uzaklaştırmasını ister. Bütün suç da hasibeye kalır. Hasibe Aslında buraya durdurmaya geldiğini söylese de Refika buna inanmaz.

Pembe’de Refika’ya hakaret eder. Hasibe patronu Faysal adamına kendi evine götürüp içkinin etkisi geçmesi için kahve yapar. Cemal kendine geldiğinde yaptıklarını biraz biraz farkına varır. Hasibe’nin evinden çıkıp, otele gider. Kapıda polisler Faysal bebekler Çünkü Cemal şikayetçi olmuştur. Karakola götürülen Faysal, karakolda Cemal’den özür dileyip olaydan yırtar. Mavi annesine iyilik yapmak için telefon edip sefaletten kurtarmak istediğini söyleyince Pembe ile Hasibe konağa geri döneceğini zanneder.

Hazırlanıp Mavi’yi beklemeye başlarlar. Mavi gelip para vermeye geldiğini söyleyince annesi ile kardeşi resmen şok yaşar. Hasibe Mavi’yi yanından kovalar. Pembe annesinden gizli İsmet ile görüşmeye gider. Refikayı ikiliyi dışarıda yakalar. Pembeyi kolundan tuttuğu gibi Hasibe’nin yanına getirir. Refika havasını atıp gider. Akşam Cemal bekarlığa veda partisi vereceğini İlyas da öğrenip gelmek ister. Bu sırada İsmet, bekarlığa veda partisinde dansöz oynatacaklarından bahseder.

(adsbygoogle=window.adsbygoogle||[]).push({});

Cemal kaş göz işareti ile dansöz oynamayacağını söyler. İlyas kendisini istemeyen kayın babası Cemal’ın Safiye’den gizli iş yaptığını gidip Seviyeye söyler. Safiye bekarlığa veda partisinde dansöz yerine Safiye çıkınca herkes şok olur. Safiye çıkar çıkmaz Cemal’i kovalamaya başlar. Orada rezillik çıkarır. Hasibe kızını terzi yanında işe girdirir.  Safiye de aynı terziye gelinliğini yaptırmaya gelince İlyas Pembe ile dalga geçer. Terzi de yayınında çalışan pembe’ye salak mısın sen nasıl Göreçki konağı bırakılır mı? Üstüne bir de boşanılır mı? Sen aklını mi yitirdin diyerek pembe’ye akıl verir.

Aşk ve Mavi 46. Bölüm Fragmanı

Aşk ve Mavi adlı dizinin 46. Bölüm Fragmanı Henüz yayınlanmamıştır

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın