Aşk ve Mavi 47. Bölüm Detaylı Özeti #Faysal Şirket Ortağı

Aşk ve Mavi 47. Bölümde Neler Olacak? Aşk ve Mavi 29 Aralık’ta Neler Olacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında  bulabilirsiniz.

Aşk ve Mavi 47. Bölümde Neler Olacak?

Atv ekranlarında yayınlanan Aşk ve Mavi dizisinin 29 Aralık‘ta ekranlara gelecek olan 47. Bölümünde, pembe Safiye’nin aklına kurt düşürür. Mavi kızı Sevdayı okuldaki bir çocukla buluşturmak için bağ evine gittiğini düşünecek. Safiye konağa gelip olanları anlatınca Refika zaten gıcık olduğu Mavi’ye karşı bir öfke patlaması yaşar. Faysal ise Göreçkileri bitirmek için her alanda göreçkilerin şirketini  çıkmaza sürükler.  Böylelikle şirket hisselerinin de kalanını satmak zorunda kalınca Faysal şirket hisselerinin tamamına  sahip olunca şirket yönetiminde de söz sahibi olacak.  

Aşk ve Mavi dizisinin 47. Bölümünde Neler olacağını anlayabilmek adına bu hafta neler oldu. Kısaca bahsedelim. Hasibe en son kalan evladı Pembe’nin de kendini terk etmesi Hasibe’nin kalbine ağır gelir. Evde bir başına olduğu yere yığılır. Mavi, Pembe’nin de konağa gelmesiyle evde yalnız başına kalan annesini merak eder. Bu arada Ali’de akşam birlikte yemek teklif eder. Mavi annesinin durumundan dolayı moralinin bozuk olduğunu söyleyince Ali Hasibe annesinin yanına gidip konağa getireceğini söyleyince Mavi çok mutlu olur. Cemal ile Ali Hasibe’nin yanına gelir. Komşuların Hasibe’yi bulamadıklarını söyleyince Ali Hasibe annesini telefonla arar.

Telefon sesi içeriden gelince Cemal pencereden içeriye bakınca Hasibe’nin yerde baygın bir şekilde yattığını görünce Ali kapıyı kırıp hastaneye götürür. Ali yolda Mavi’ye de haber verir.  Doktor Hasibe’nin kalp spazmı geçirdiğini ama şu an durumu iyi olduğunu söyler. Ali ve beraberindekiler Hasibe’nin yanına girerler. Hasibe iki kızına da sitemli konuşur ve görmek istemediğini söyler. Ali, Refika annemden özür dile bu kavga bitsin der. Hasibe aslı Refika benden özür dilesin benim iki kızımı elimden aldı der. Hasibe yanına gelen her kesi kovar. Bir tek gelini Fatma’nın kalmasını ister. Fatma, Hasibe’yi alıp evine götürür. Hasibe olanları Fatma’ya anlatınca Fatma’da Pembe”den nefret eder. Bu arada Refika hanım Pembe’yi bir kez daha uyarır.

Hasibe’yi bir daha aramaması ve maddi yardımda bulunmaması adını ikazlarda bulunur. Refik bununla da yetinmez. İlyas’ı da arkasına ajan gibi takar ve adım adım takip etmesini ister. Pembe ilk gün işe iki saat geç geleceğini söyler. Pembe yürüyerek annesinin iş yerine giderken yolda İlyas’ın kendisini takip ettiğini görür. O sebeple annesine gitmekten vaz geçer. İş yerine gider. İlyas’ta arkasından iş yerine gelir. Pembe kendisini İlyas’ın takip ettiğini anladığı için ona açık vermez. Bu arada Pembe Ali’nin bilgisayarına casus programını yükler. Bu da yetmezmiş gibi iş yerinde Cemal’in bilgisayarına da programı yükler.

Bu sırada servet ile Birgül evde temizlik yaparken Hasibe’nin arkasından konuşmalarını Mavi duyunca Servet’i işten kovar. Servet koşarak Cemal’in yanına gider. Cemal eli mahkum Servet’i geri getir. Bu evde çalışanlarda hak sahibi sadece annem Refika hanımdır der. Ali eşi Mavi’nin sözünün çalışanlar önünde ayaklar altına alınmasına çok kızar. Ali bu konuda annesi Refika’yı sert bir şekilde uyarır. Pembe casus programlarını yüklediğini Faysal beye haber verir. Faysal artık işin gerisini kendisi halledeceğini bu aşamada Pembe’nin sabırlı olmasını ister. 

Aşk ve Mavi 47. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 22 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın