Aşk Ve Mavi 48. Bölüm Detaylı Özeti #Ali’nin Mücadelesi

Aşk Ve Mavi 48. Bölümde Neler Olacak? Aşk Ve Mavi 5 Ocak’ta Neler Olacak? Bu soruların Cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Aşk Ve Mavi 48. Bölüm Detaylı Özeti

Aşk ve Mavi dizisinin 5 Ocak’ta ekranlara gelecek olan 48. bölümünde, Faysal yaptığı bin bir türlü oyunlarla Göreçki Holdingi alıp Göreçkileri hem piyasadan silmek hemde abisi Ayhan’ın intikamını almak ister. Ali, şirketin nasıl ortağı olduğunu araştırmaya başlayacak. İçeriden nasıl bilgi aldığını bulacak ama iş işten geçmiş olduğundan bundan sonra yapılacakları gizli gizli planlayacak. Ancak Faysal şirketin battığını söyleyip Ali’nin şirketi kurtarma çabalarını boşa çıkartacak. Refika ve Safiye zenginlik havaları atarken bir anda yoklukla mücadele edecek. Pembe ise Göreçkileri iki ekmeğe muhtaç edene kadar bu oyunu oynamaya devam edecek.

Aşk Ve Mavi 48. Bölümünde Neler olacağını anlayabilmek adına bu hafta neler oldu kısaca bahsetmek gerekirse, Safiye evli kızı  Sevda ile mavi bisiklet sürmek için bağ evine gitmiş ancak Pembe’nin oyununa gelmiş ve Mavi’yi evli kızı Sevdayı başka biri ile buluşmaya götürdüğünü düşünmüş bunu da Refika hanıma anlatınca Refika da Mavi’ye ağzına gelenleri söylemişti. Ali karısının böyle bir şey yapmayacağı ve karısının istenmediği yerde kalmayacağını söyleyip konaktan Mavi’yi de alıp otele yerleşir. Refika Ali’nin konaktan ayrılmasına dayanamayıp babası ve abisinden kardeşi Ali’yi yeniden konağa getirmesini ister. Fazıl bey ve Cemal otele gidip ali ile görüşür. Ali kararının kesin  olduğunu ve karısının istenmediği yerde kalmayacağını bu sebeple karısı ile yeni bir ev tutup orada kalacaklarını söyler. Fazıl bey Ali’nin kararlılığını görünce eve dönmesi konusunda ısrarcı olmaz. Refika evde Ali’nin gelmesini beklerken gittikleri gibi geri gelen kocası Fazıl beye biraz sitemkâr konuşur.

Fazıl bey Ali kararını verdiğini ve kulağından tutup çekecek halinin de olmadığını söyler. Ali ertesi gün Mavi ile çıkıp civarda kalabilecekleri evlere bakarlar. Mavi ilk girdiği konağı çok sever ve evi tutmaya karar verirler. Ali bu eve annen Hasibe’ye ve Fatma yengeni de getirebileceğini söyleyince Mavi çok mutlu olur ve hemen gidip getirelim der. Ali şirket ile alakalı önemli bir işinin olduğu ve Hasibe anneye selam söylemesini ister. Mavi o sevinçle hemen annesinin yanına gider. Hasibe Mavi’nin konaktan ayrıldığını duyunca birada kalabilirsiniz dese de Mavi asıl ben sizi evimize götürmeye geldim der. Fatma da bu müjdeli habere com sevinir. Fatma Demirhan bebeğe bakmaya gideceğini söleyip oradan ayrılır.

Fatma konagin kapisinda Pembe ile karsilasir. Mavi’yi evden kovdurdugunu öğrendiği için Fatma pembenin yüzüne tükürmek ister. Fatma ablan Maviden feyz al bak annesini konağa getirdi der. Pembe annesi Hasibe’nin Mavi’nin yanında kalmaya başladığını duyunca planının suya düşmesinden korkar. Çünkü Hasibe, Pembe’nin Faysal ile iş birliği yapıp Göreçkileri bitirmeye çalıştığını bilmektedir. 

(adsbygoogle=window.adsbygoogle||[]).push({});

Aşk Ve Mavi 48. Bölüm Fragmanı

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın