Aşk ve Mavi 53. Bölüm 16 Şubat’ta Çalan Şarkı

Aşk ve Mavi 53. Bölümü 14 Şubat Cuma günü ekran karşısında olacak. Dizinin ikinci fragmanında çok duygusal şarkı çaldı. Çalan şarkının adını, sözlerini yazımızda bulabilirsiniz. 

Aşk Ve Mavi 16 Şubat Çalan Şarkı #Kalp Gözüm

Atv ekranların yayınlanan Aşk ve Mavi dizisi bu hafta hüzün hakim olacak. Faysal, Mavi’yi ilk gördüğünden itibaren Mavi’ye karşı ilgi duyduğunu  ancak Faysal önce Cemal ile Ali’den, abisini öldürdüğü için intikam almak isteyip Mavi meselesini sona bırakmıştı. Faysal Pembe’nin yardımı ile önce Göreçkileri dolayısı ile Ali’yi iki ekmeye muhtaç etti. Ardından defalarca şikayet ile Göreçkileri bıktırdı. Gerek Ali’nin hapse girmesi gerekse Cemal’in hapse girmesi ile kendisi ile uğraşılmayacak biri olduğunu gösterdi. Ali Göreçki ailesinde belki de en metan-etlisi olmasına rağmen o bile çıldırıp Faysal’ı darp etti. Faysal ise önce Ali’ye oyun oynadı sonra ise Mavi’ye şirin gözükmek için şikayetinden vaz geçti.

aşk ve mavi 53. bölüm resmi 1"Çalan Şarkı

Aslı meselenin Ali’nin ceza evine girmesi olmadığı Mavi ile Ali’nin aralarını bozmak olduğunu ortaya çıktı. Faysal, Mavi meselesinde olduğu gibi Pembe’den yardım istedi. Pembe ise Faysal, ablası Mavi’den hoşlandığını duyunca önce çok şaşırdı. Ardından eniştesi ile ablasının birbirlerini deliler gibi sevdiğinden bahsedip bu iş içinde olmayacağının sinyalini verince Fasyal en iyi yaptığı işi şantaj ve tehdit edip Pembe’yi beş kuruşsuz elindeki konağı da alıp sokaklara atmak ile tehdit edince para düşkünü Pembe mecbur kabul etmek zorunda kaldı. Pembe’nin adamı Servet ise Mavi’nin evine gidip Mavi’ye ait olan  kolyeyi çalıp Pembe’ye getirir.

aşk ve mavi 53. bölüm resmi 2 "Çalan Şarkı

Pembe de tabi kolyeyi Faysal beye verdi. Faysal da Ali’nin geleceğini bildiği için Mavi’nin kolyesini görebileceği bir yere koydu. Tabi Ali kolyeyi görünce çılgına dönüp Mavi’nin kapısını çalar. Elindeki kolyeyi aşkının evinde buldum diyerek ikilinin arası belki geri dönülmeyecek şekilde sarsılmasına sebep oldu. Bu işten şimdilik en karlı çıkan Faysal olacak. Ali ve Mavi birbirlerini kıran sözlerin ardından dizide arka planda “Altay’ınseslendirdiğiKalp Gözüm” şarkısı çaldı. 

Aşk ve Mavi 53. Bölümde Çalan Şarkı

 

(adsbygoogle=window.adsbygoogle||[]).push({});

Aşk ve Mavi 53. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın