Aşk ve Mavi 53. Bölüm Özeti (16 Şubat Özeti)

Aşk ve mavi 53. bölümde bizleri neler bekliyor? Aşk ve mavi dizisi 16 Şubat’ta ekranlara gelecek olan 53. Bölüm özeti ve tüyolarını yazımızın devamında detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

Aşk ve Mavi 53. Bölüm Özeti

Aşk ve Mavi 53. Bölüm Özetinde; Hasibe Gülsüm ve ailesi ile konuşup damadından uzak durmasını ister. Ancak Hem Gülsüm hemde annesi Hasibeye karşı dururlar. Gülsüm Her geçen gün İsmet’e bağlanacak. Pembe ise İsmet’i geri almak için tazminat davası ile tehdit edip konağa dönmek için baskı yapacak. İsmet durumu ailesi ile konuşmak istese de annesinin durumu bilmemesinden sadece Cemal abisi ile paylaşacak. İsmet mecbur konağa dönmek zorunda kalacak. Pembe gene yapacağını yapıp Mavi’nin kolyesini Faysal’a götürüp Mavi’nin kolyesi kendisinde kaldığını söyleyip Mavi ile bir ilişki yaşadığı iması verip Ali ile Mavi’nin arasını açmaya çalışacak. Ali gene sinirle Mavi’nin kalbini kıracak.

Aşk ve Mavi 53. Bölüm Özeti Resim 3

Aşk ve Mavi 53. Bölüm Özet ve tüyolarından bahsettikten sonra bu hafta neler yaşandı kısaca bahsedelim. Ali Faysal’ın odasından çıkmak üzere iken Ali Pembe’den aldığı haber ile Faysal’ın kaldığı otele gider. Kapıda Mavi ile karşılaşınca Ali’nin dünyası başına yıkılır. Ali kendisine iftira atan Faysal’a demediğini bırakmaz. Mavi’ye de kendisini dinlemediği için çok kızar. Ali sinirle aşağıya inen Ali’nin arkasından Mavi de koşarak gider. Mavi burada olduğunu kimden öğrendiğini sorunca Ali de Pembe den öğrendiğini söyler.

Aşk ve Mavi 53. Bölüm Özeti Resim 1

Mavi Pembenin tek amacı aralarının bozulmasını istemek olduğunu bunu oyununa gelmemesi gerektiğini söyler. Ali ise kızgınlıkla yüzünü dahi görmek istemediğini söyleyince Mavi evdeki bütün eşyalarını toparlayıp annesinin evine gidip yerleşir. I akşam yaptıklarından pişman olup sabah Mavi den özür dilemeye gider. Ancak Faysal, Mavi’nin kaldığı evden çıkınca Ali gene sinirlenip öfkesini Mavi den alır. İsmet ise Pembe’yi tüm Ürgüp’e rezil etmek için tuzak kurup, Pembe’yi telefonla arayıp barışmak istediğini ve pastanede buluşmak istediğini söyler. Pembe de uzun bir hazırlıktan sonra pastaneye gider. Pembe yalvarmaya başlar. Konuşmalar tüm Ürgüp’e durulacak bir düzenek ile Pembe’yi Ürgüp halkına rezil eder. Refika hanımda uzun süre komadan kasıktan sonra gözlerini açtığını ve uyandığını haberi gelir. Ali ile Cemal hemen annesinin yanına gider.

Aşk ve Mavi 53. Bölüm Özeti Resim 2

Doktor Refika hanımın geçici hafıza kaybı yaşadığını söyleyince Ali ile Cemal de gerçeği de Refika hanıma söylememe kararı alırlar. Refika hanım gecekonduya girmek istemez ve kona dönmek ister. Ali konağın tadilatta olduğunu geçici bir süre burada olduğunu söyleyip kandırırlar. Faysal ise Pembe’yi yanına çağırıp ablası Mavi’den haşlandığını ve kocası ile arasını bozmasını ister. Pembe ablası Mavi ile Ali’nin aralarının çok iyi olduğunu ve birbirlerini ölesiye sevdiğini söylerler. Faysal kendisine verdiği desteği keseceğini ve fakir hayata geri dönme ile tehdit edince Pembe Ali ile Mavi’nin aralarını bozacağı konusunda söz verir. Safiye’nin en yakın arkadaşı Seher de satmak için akrabasının elinde tekstil ürünü olduğunu ve Safiye’nin satmasını ister. Safiye, Seher’in teklifini kabul eder. Safiye pazarda tekstil ürünlerini açınca iç çamaşırı olduğunu anlayınca Seher arkadaşına biraz sitemkar konuşur. 

Aşk ve Mavi 53. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın