Aşk ve Mavi 6 Ekim Özeti ve Fragmanı

Aşk  ve Mavi de olayların ardı arkası kesilmiyor. Hasta bakıcı servet Fatma’nın bebeği ile Safiye’nin bebeklerini değiştirir. Servet yaptığı hainliğin karşılığını göreçkilerin şirketine gelip Cemal’den 100.000 tl ister ama Cemal 20.000 tl ile ile kandırmak ister. Servet gözü aç bir kadındır. Cemal istediği parayı vermeyince Servet konağa gider. Safiye hanımın yayına çok önemli bir şey söyleyeceğini söyler.

Aşk ve Mavi 6 Ekim Özeti ve Fragmanı

Konak görevlileri  Serveti Safiye’nin yayına götürürler. Bu sırada Cemal konağa gelir gelen misafirin Servet olduğunu ve hanımının yanına gittiğini duyunca hemen odaya gider kaş göz işaretleri ile Serveti susturup istediği parayı vermek zorunda kalır Doğum yapılan hastane bir karışıklık olabileceğini düşündüğü için hasta bakıcı Serveti çağırır durum hakkında savunmasını isterler. Servet kendisini çağıran personel müdürü ve hemşireyi tehdit edip bu iş içinde beraber hareket ettiği konusunda tehdit etse de işten kovulur.

Safiye son hız idealindeki bakıcıyı aramaktadır. Hayalindeki bakıcı kriteri iyi derecede yabancı dil bilmesi, ilk yardım konusunda uzman ve çocuk gelişimi konusunda bilgili bir bakıcı aramaktadır. Konağa türlü türlü bakıcı gelir ancak istediği kriter sadece bir kişide bulur. Ancak bulduğu kişi de tecrübesizdir. Fatma ise bakıcıya gerek olmadığını kendisinin seve seve bakacağını söylese de Safiye yükseklerden uçmaktadır. Bu arada Ali’nin sekreteri Mavinin tekstil atölyesinden arkadaşı gözüne Ali’yi kıstırmıştır. Zira Sinem Mavi’yi kıskanmaktadır. Sinem Ali’yi arar ama telefonu kapalıdır. İş yerindeki sekreteri yani arkadaşı Sinem’i arar ve Ali’ye ulaşamadığını eve geç geleceğini söyler ama Sinem Ali’ye Mavi’nin aradığı ve geç kalacağını söylemez.

Akşam eve Mavi gelmeyince Ali panikler. Kaynanası Hasibe ile karakola kayıp başvurusu yapacağı sırada Mavi konaktan içeri girer. Ali Mavi’ye çok kızar ama Mavi sekreterini aradığını söyleyince Ali ilk fırsatta gider ve Sinem’i Mavi konusunda ikaz eder. Safiye ise arağı kriteri taşıyan Begüm’den kocasını kıskanır ve “maaşına zam işine son” diyerek işten atar. Servet ise işten kovulduğu için ilk fırsatta soluğu Cemal Göreçki’nin yanında alır ve kendisine iş bulmasını ister. Cemal Servet’i  Refika hanımın izni ile konağa hizmetçi olarak işe başlar. Aşk ve Mavinin 35. Bölüm 6 Ekimde yayınlanacak Bölümde; Sinem zenginlik hayali kurmaya bunun için Ali ile Mavinin arasını önce bozmaya daha sonra Mavi’nin yerini almak için kurduğu oyunları bir bir devreye sokmaya devam edecek. Konağa hizmetçi olarak giren Servet Görekçi ailesinin sırlarını bir bir öğrenmeye başlar. Servet kendini saf gibi göstermesi Refika Hanım ve Fazıl beyin gözünde bir yer etmeye çalışacak.

 

Ama iş arkadaşları  olan Hasibe ile Birgül’e ayarı verecek. Hasibe Servetin kendine güvene güvene konuşmasının altında yatan sırrı araştırmaya başlayacak. İlyas ile Sevda arası açılacak. İlyas Sevda’nın arkadaşlarına kendisini şoför olarak tanıttığı öğrenecek. Hasibe de İlyas’in yüksekten bakmasına dayanamaz. Sevda ile arasını Hasibe yapmıştı. Şimdi ise İlyas Hasibe’ye diklenmeye başlaması Hasibe’nin bu işi tersine çevirmeye başlayacak.

 

Aşk ve Mavi 35.Bölüm 6 Ekim Fragmanı

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın