Aşk Ve Mavi

Aşk ve Mavi 63. Bölüm (27 Nisan) Çalan Duygusal Türkü # E. Asiye Sözleri

27 Nisan tarihinde Aşk ve Mavi 63. bölümü ile ekran karşısına geldi. Bu bölümde bir birinden güzel türküler çaldı. Birgül Refika’nın ayakkabılarını dışarı koyduğunda aşk ve mavi dizisinde arka planda harika bir duygusal bir şarkı çaldı. Bizde bu şarkıyı sizler için araştırdık. 

27 Nisan Aşk Ve Mavi Çalan Türkü

Aşk ve Mavi bu hafta bir çok olaylar meydana geldi. Elmas kurduğu plan neticesinde içirdiği doğal çay Refika hanımın sonunu getirdi. Elmas bu ölümü geçmişin hesaplaşması olarak nitelendirirken Göreçkilerle işi bitmediğini konağın hanımı olmak için ne gerekiyorsa yapacağını söyler. Bunun için Refika hanım öldükten sonra Fazıl beye karşı hissedilir derecede ilgi göstermeye başlar. Fazıl beyin gözleri ile ilgisini ve dikkatini çekmek için elinden geleni yapmaya başlar. 

aşk ve mavi refika

Refika ise evine son kez bakmak için gelir. Bir gül de bu sırada bölgenin adeti olan ölen kişinin giydiği ayakkabılarını dışarı çıkartır. Refika hanım Göreçkilerin konağına dizide hayali bir biçimde son kez bakar. Bu sırada yazımızın ana konusu olan duygusal bir türkü çalar. Bu türkü aslında bilindik bir melodi gibi gelse de ismini ben de hemen hatırlayamadım. Kısa bir araştırma yaptıktan sonra duygusal şarkıyı bulduk. Şimdi bu duygusal şarkıyı dinleyebileceğiniz bir video ekleyeceğim.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu