Aşk Ve Mavi

Aşk Ve Mavi Dizisine Seda Akman Dahil Oldu! Dizide Hangi Karakteri Canlandıracak?

Aşk ve mavi oyuncularına Seda Akman da dahil oldu. Seda akman kim olduğunu ve Aşk ve mavi dizisinde hangi karakteri canlandıracağını bu yazımızda bulabilirsiniz. Sakın bizden ayrılmayın.

Seda Akman Aşk ve Mavi Kadrosunda

4 Kasım 2016 tarihinde Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Aşk ve Mavi 3. sezonuna hazırlanıyor. 8 Haziran 2018 Cuma günü sezon finaline giren ve herkes bir yerde ölmek üzre iken bölümün bitmesi ile yeni sezon başlama tarihi merakla beklenir oldu. Emrah’ın Belçika’ya yerleşmesi ve dizi bırakacağı konuşulduğu son günlerde Emrah diziye devam edip etmeyeceği belli olmaz iken Aşk ve Mavi kadrosuna yeni isimler dahil olmaya başladı. Bunlardan ilki Seda Akman oldu.

Seda Akman Aşk ve Mavi kadrosunda Yüksel rolüne hayat vermektedir. Önce Seda Akman Kimdi Bir hatırlayalım. Ardından Aşk ve Mavi yeni gelen kim yani hangi karakter ile dahil olacağını açıklamaya çalışacağız. 

13 Ocak 1978 tarihinde Kütahya’da dünyaya gelen oyuncu, 1997 senesinde Ankara Bilkent Üniversitesinde diksiyon ve oyunculuk konusunda eğitim almıştır. Ardından Kanal 6’da Jet set adlı TV programında sunuculuk yaparak televizyon ekranlarına merhaba demiştir. 1998 senesinde Miss Palmolive seçilen güzel Miss Intercontinental Yarışmasında da adından söz ettirip dördüncülük ile başarılı adımlarla ilerlemeye devam etmiştir.

1999 yılında ise Best Fotomodel seçilen oyuncu, Ölümsüz Aşk, Bir İstanbul Masalı, Kanlı Düğün, Emret Komutanım, Annem, Mükemmel Çift, Behzat Ç. ve Bu Şehir Arkandan Gelecek adlı dizilerde rol almıştır. Aşk ve Mavi dizisine dahil olmadan son olarak geçtiğimiz yıl reytingleri kötü gitmesinden dolayı Kalp Atışı Doktor Leyla karakterine hayat vermiş ve oynadığı karakter çok sevilmişti.Adı Zehra psikolog Leyla

Aşk ve Mavi dizisinde araştırma ekibimiz Seda akmanın geleceği bir kaç karakteri araştırdı. Şimdi birazda onlardan bahsedelim. Bildiğiniz üzere Emrah kanser olmasında dolayı doğan bebeğini İsmet’e emanet etmiş ve son durumu çok kötü bir halde idi. Diğer yandan İsmet, Pembe ve Mavi da araba ile giderken şarampolden yuvarlandı ve arabada bulunan herkes ciddi manada yaralandığını ve kimin öleceği ve kalacağını merak etmiştik.

Diğer yandan Hasibe de kendi oğlunu öldürenin Cemal olduğunu öğrenmiş ve olayı kan davası gibi algılayıp Cemal’den intikam almak istemiş ele geçirdiği silah ile Cemal’i vurmuştu. Anlayacağınız evde herkes yaralı ve Seda Akman da diziye doktor olarak gireceğini düşünmekteyiz. Sizce nasıl bir rolle gelecek? Yorumlarınızı bekliyorum.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu