Aşk Ve Mavi

Aşk Ve Mavi Feride Kim? Hangi Oyuncu Canlandıracak? Gerçek İsmi Ve Oynadığı Diziler

Atv’nin sevilen dizisinde baş rol oyuncusu olan Ali karakterinin ayrılmasından sonra Aşk ve Mavi oyuncuları arasına yeni isimler dahil ediliyor. Bu yazımızda dizinin geçtiğimiz bölümünde katılan, Aşk ve Mavi Feride karakterini tanıtacağız. Feride Aşk ve Mavi de nasıl bir karakter ile geldiğini ve Feride’nin gerçek adının ne olduğunu anlatırken Feride’yi canlandıracak oyuncunun daha önce yer aldığı dizilerden bahsediyor olacağız. Sakın bizden ayrılmayın.

Aşk Ve Mavi Feride Kim Nasıl Bir Karakteri İzleyeceğiz?

Dizinin geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde katılan ve Aşk ve Mavi Feride olarak karşımıza çıkan oyuncu hakkında bilgi vermeden kısa bir açıklama yapmak istiyorum. Geçtiğimiz haftalarda dizinin baş rolünde yer alan ve hikaye tamamen Ali karakteri ile Mavi karakteri üzerine yazılan senaryoda bir değişiklik yapıldı ve Ali karakterini canlandıran şarkıcı Emrah diziden ayrıldı. Bu saatten sonra dizi ya tamam, ya devam kararını vermek ile yüzleşip, senaryo da yapılan değişiklik ile Ali karakteri yerine Yaman karakteri geldi. Bu süreçte neler olduğunu ve [mavibuton]Aşk ve Mavi Yaman[/mavibuton] karakterini kimin canlandırdığını görmek için mavi butona basıp ulaşabilirsiniz.

Yaman karakterinin diziye dahil olması ile Yüksel karakteri de Göreçki ailesine artık daha yakın ve onları bitirmek ve Ürgüp’ten silmek için artık daha yakın bir hale geldi. Yaman ile sevgili olaması Mavi’nin hiç de hoşuna gitmemesi ileride Yüksel ile Mavi arasında çıkan kavgaları izleyeceğiz. Sonunda Mavi muhtemelen Yaman karakterine aşık olacak ve hikaye kaldığı yerden devam edecektir.

Dizinin heyecanı kaybolmasın adına Aşk ve mavi yeni gelen oyuncular sayesinde reytinglerde hala eski yerini korumaya devam ediyor. Hatta Yaman karakteri diziye renk getirdiğini ve çok beğendiklerini sosyal medyada paylaşan bir çok izleyici olduğunu fark ettik. 

Aşk ve Mavi Feride olarak gelecek oyuncu dizinin geçen hafta bölümünde katıldı. Aşk ve Mavi Mümtaz’ın kızı olan Feride nasıl bir karakter derseniz babasını Hasibe’den kıskanan ve babasının evlenmesini istemeyen tipik bir kız rolünü canlandırıyor. Babasının olmayan kötü huylarını Hasibe’ye söyleyerek uzaklaştırmanın peşinde. Bakalım Hasibe ile Mümtaz’ın arasını bozabilecek mi? Hep birlikte göreceğiz. Bu arada [saributon]Aşk ve Mavi Mümtaz[/saributon] karakterini canlandıran oyuncu hakkında bilgi edinmek isterseniz, sarı butona basıp ulaşabilirsiniz.Aşk ve Mavi Feride (Ayça Koptur) Resim 1

 Bazı kaynakta aşk ve mavi Nefise olarak ismi geçse de yanlış olduğunu ve Feride olarak geldiğini açıkça söyleyebilirim. Sözlerimi daha fazla uzatmadan Aşk ve Mavi Feride’nin gerçek adı ne olduğunu ve nerelerde oynadığını alt paragraf da açıklayalım.

Feride’nin Gerçek Adı Aşk Ve Mavi

Dizinin ilerleyen bölümünde Feride olarak karşımıza çıkacak oyuncunun gerçek adı Ayça Koptur’dur. İstanbul da yaşayan Ayça 2010 yılında “Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı” alanından mezun olmuştur. Dizi ve sinema sektörüne önce sesi ile girdi desek her halde yanlış olmaz. Seslendirme yaparak bu sektöre giriş yapan Ayça Koptur ilk kez kamera karşısına 2017 yılında yayınlanan “Aile Arasında” isimli sinema filminde bir avukatı canlandırarak başlamıştır.

Bildiğimiz kadarı ile ilk dizi deneyimi ise Aşk ve mavi oldu. Ancak bir çok sinema filminde yer alan Ayça Koptur en son 2018 yılında “Başlat” sinema filminde Türkçe seslendirmesinde yer almıştır. Güzel oyuncuya yeni rolünde başarılar dileriz.

Aşk ve Mavi Dizisi Feride‘nin Diziye Katıldığı Bölüm

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu