Aşk ve Mavi Gülay Kimdir?

Aşk ve Mavi’nin 20 Ekim Cuma 37. Bölümünde Dizinin Kadrosuna dahil olan Gülay kimdir?  Gülay’ın gerçek adı ne? hepsi ve daha fazlasını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Aşk Ve Mavi Gülay Kimdir?

Aşk ve Mavi’nin 20 Ekim 37. Bölümünde diziye yeni isimler kadroya dahil oldu. Bunlardan İlkini Faysal‘ı burya TIKLAYARAK ulaşabilirsiniz.  İkinci olarak diziye dahil olan ise Faysal’ın küçük kız kardeşi Gülay karakteri de diziye dahil oldu.

 

Gülay şehir hayatını seven, kırsal alanda yaşamaktan hoşlanmayan Alış-Veriş sevdalısı kendisini yüksekte gören, başkalarına ise alçaktan bakan bir kişiyi canlandıracak. Gülay Abisi Ayhan’ın öldüğünden habersiz biri olduğu için abisi Faysal’ın niçin Ürgüp’e geldiğinden de habersiz biri ilerleyen bölümde göreçki ailesinden muhtemelen Ali’ye aşık olma ihtimali çok yüksek. Bakalım senaristler olayı nasıl şekillendirecek.

Merve Dağlı Resmi

 

Aşk ve Mavi (Gülay) Merve Dağlı

Aşk ve Mavi adlı dizinin geçtiğimiz bölümünde diziye Faysal’ın kız kardeşi olarak dahil olmuş bir çok site yanlış kişiyi tanıtmıştı. dizicenter olarak sizler için araştırdık. Aşk ve Mavi’de Gülay karakterine hayat veren Merve Dağlı‘dır.  1985 yılının mayıs ayında hayata gözlerini açan Merve ikizler burcudur. Kendisini oyunculuk üzerine adayan güzel oyuncu “Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Oyunculuk Bölümünü”  başarı ile tamamlar. Daha sonra Dansa merak salar. Bu alanda kendisini geliştirmek için “Mimarsinan Üniversitesi Modern Dans” alanında yüksek lisansını bitirir.

 

Merve ilk Tv karşısına 2002 yılında konuk oyuncu olarak çıkar. Daha sonra 2007 yılında “Kavak Yelleri” adlı dizide konuk oyuncu olur. Oyunculuk kariyerinde çok önemli iki dizden ilki 2011 yılında “Sende Gitme” adlı dizi ile ön planda gözükmeye başlar daha sonra  2013 yılınıda “Bende Özledim” adlı dizideki “Zehra” karakterini canlandırır ve çok beğenilir.

 

Merve sadece dizi alanında faaliyet göstermez. Aynı zamanda tiyatro oyuncusudur.  “Body Peeling”  oyunu ve “Pamuk Prenses Mikroplar Ülkesinde” adlı oyunda ve son olarak “Jolo’nun Doğum Günü” adlı tiyatro oyununda boy göstermiştir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Aşk ve Mavi Gülay Kimdir? (1 Yorum)