Aşk Ve Mavi

Aşk ve Mavi Gülsüm Kimdir?

Aşk ve Mavi Gülsüm karakterini kim canlandırıyor? Aşk ve Mavi Gülsüm Gerçek Adı NE Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Aşk ve Mavi Gülsüm Kim?

Aşk ve Mavi dizisinde 26 Ocak’ta yayınlanan 50. bölümünde Göreçki ailesi yoksulluk ve fakirlikle imtihan olmaktadır. Ali bu aileyi ayakta tutabilmek için hamallık yapmaya başlar. Cemal ise tüm akrabalara eşe dosta gitmektense Tefeciye gidip borç almaya daha mantıklı görse de Göreçkilerin battığını duymana kalmadığı için kimse borç vermez. İsmet ise bu yoksulluğa hiç alışamamış ve kendine uygun iş ararken yeni taşındığı komşusu Gülsüm ile tanışır.aşk ve mavi Gülsüm Resmi 1Gülsüm çok sıcak kanlı birsidir. Daha ilk defa gördüğü İsmet’e yaptığı börekten ve kekten ikram eder. İsmet Pembe’den hep hırpalanma ve aşağılanma görmüştür. Gülsüm’ün sıcak kanlı olduğunu daha ilk dakikadan itibaren fark eder. Gülsüm’ün tekstil firmasında çalıştığını duyunca, kendisine de orada iş bulabilir misin diye rica eder.

aşk ve mavi Gülsüm ResmiGülsüm çalıştığı yerde sadece bayanların çalıştığını söyler. İsmet bu habere çok üzüldüğünü görünce Gülsüm, Sana yapabileceğin başka bir iş teklifim var diyerek evlerinin önüne götürür. İsmet sanırım gene masa başı bir iş zanneder. Kapıya geldiğinde Gülsüm, Göreçkilerin battığını duyduğunu ama abisi bizzat bu işten ekmek yediğini ve atanmamasını söyler. İsmet ailesine katkı sağlamak için bu işi ailesinden habersiz yapar.

Gülsüm‘ünde kendisine sunduğu bu iş için teşekkür eder. Aşk ve Mavi dizisinde Gülsüm karakterini Cemre Öktem canlandırmaktadır. Cemre İstanbul doğumludur. Fenerbahçe Lisesi mezunu olan Cemre, Bahçeşehir Üniversitesi reklamcılık bölümü okuyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

9 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu