Aşk Ve Mavi

Aşk Ve Mavi Kazada Ölen Ayhan’ın Abisi Kimdir? İşte Detaylar

Cuma günlerinin sevilen dizilerinden Emrah ve Burcu Kıratlı’nın başrollerini paylaştığı  Aşk ve Mavi yeni sezonda oyuncu kadrosuna yeni yüzler eklemeye devam etmekte. Aşk Ve Mavi dizisinde Ayhan’ın abisini canlandıran kimdir, nerelidir, hangi dizilerde rol almıştır gibi pekçok sorunun cevabı haberimizin devamında..

ferit kaya resmi

Aşk Ve Mavi Ferit Kaya Kimdir?

Aşk ve Mavi’de Ali araba kullanırken abisi Cemal ile tartışır ve önüne bir adam çıkar. Adam bayılır, kendine gelince de uçurumdan atlar. Adamın kimsesi yok sansalar da bir abisi vardır. Bu durum karşısında intikam dolu olan abi, kardeşinin acısını çıkaracaktır. Ancak karşısında Göreçkiler gibi yörenin meşhur ailesi vardır. Kardeş acısı ile dolu olan bir abinin bu durumu düşünmesi imkansızdır. Tek amacı vardır: intikam. İntikam ateşi ile yanıp tutuşan abiye hayat veren isim Ferit Kaya. 24 Şubat 1984 tarihinde Diyarbakır’ın Eğil ilçesinde dünyaya gözlerini açan Kaya, 1.80 boyunda ve 68 kiloda. Pekçok oyuncu gibi o da İstanbul’da yaşamakta.

=> Bu arada Ferit Kaya’nın yeni dizisinde Merak Ediyor musunuz? İşte o dizi [mavibuton]Çukur Dizisi Mumtaza[/mavibuton] olarak yeni sezonda Show TV de olacak.

ferit kaya resmi2

Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunu olan oyuncu, daha önce Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisiyle adını duyurmayı başarmıştır. Emanet, Zeynep’in Sekiz Günü, Mavi Gözlü Dev, Güneşin Oğlu, Alinin Sekiz Günü, Merdiven Altı, Gecenin Kanatları, Beş Şehir, Erkekler Ağlamaz, Menekşe ve Halil, Yersiz Yurtsuz, Karamel, Kül ve Ateş, Bu Kalp Seni Unutur Mu, Kötü Yol gibi yapımlarda rol almıştır. En son olarak ise Adı Efsanede başarısı ile göz doldurmuştur. 

Ferit Kaya Fotoğrafları

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu