Aşk Ve Mavi

Aşk ve Mavi Sevda’nın Arkadaşı Kaan Kim? Gerçek Adı Ne?

Aşk ve Mavi dizisinde Sevda’nın Arkadaşı Kaan Kim? Aşk ve Mavi dizisinde Kaan’ın Gerçek Adı Ne? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Aşk ve Mavi Kaan Kim?

Aşk ve Mavi dizisine daha önce ksıa bir rol ile diziye dahil olan Kaan karakteri bu haftalarda yeniden güzükmeye başlayınca bir çok kişi Kaan karakterini kim canlandırdığını merak etti. Bizlerde sizler için Kaan karakterini araştırdık. Öncelikle Kaan Karakteri dizide nasıl biri önce ondan bahsedelim.

Sevda genç yaşında İlyas gibi servet avcısının kandırmalarına tabi Hasibe’nin de etkisi ile İlyas’ın evine kaçmış Cemal’de mecbur kızını İlyas ile evlendirmek zorunda kalmıştı. Sevda yıl sonunda girdiği üniversite sınavında anne ve babasından ayrılmaması için aynı ilde üniversitede bir bölümü kazanır. Sevda genç arkadaşlarına evli olduğunu söylemez. Bu yaşta evliliği söyleme onu arkadaşlarının yanında küçük düşüreceğini düşünür.

Aşk ve Mavi Kaan Resmi1

İlyas okula hem Mavi’yi hem de Sevda’yı getir götür yaparken okul arkadaşları İlyas’ın şekline şemaline bakarak çok kaba birisi olduğunu söyleyince sevda kocası İlyas’ı şoförü olarak tanıtır. Bir kere yalan söylediği için Sevda geri doğruyu da söylemez.

Kaan ise Sevda’nın bekar olduğunu düşündüğü için gönlü ona kayar. İlgilenmeye başlar. Pembe ise Sevda’yı kıskandığı için Kaan’ı İlyas’a söyler. İlyas Kaan’a araba ile çarpar. Kaan ölümden dönünce Sevda’nın peşini bırakır. Ta ki Pembe yeniden Kaan ile temas kurup Sevda’nın kendisinden hoşlandığını söyleyince Kaan yeniden Sevda ile konuşur.

Aşk ve Mavi Kaan Resmi

Sevda bir an kalbi Kaan’a kaysa da yengesi Mavi evli bir bayanın bunu yapması hiç de hoş olmadığını Özce İlyas ile olan durumuna karar vermesini daha sonra Kaan’a karşı bir şey hissediyorsan bunu daha sonra düşünmesini isteyince Sevda İlyas’tan kurtulmak için Kaan’a karşı ilgi duyduğunu anlar ve Kaan’a karşı ilgisinin olmadığını söyler.

Pembe ise Sevda ile Mavi’ye bir oyun kurar ve Sevda’nın Kaan ile ilgilenmiş gibi gösterir. Bakalım 29 Arlık’ta Aşk ve Mavi Dizisinde İlyas Kaan’a ne yapacak?

Alper Utku Ateş (Aşk ve Mavi Kaan)

Aşk ve Mavi Dizisinde Sevda’nın okul arkadaşı olarak diziye geçtiğimiz bölümde dahil olan ve Kaan karakterine hayat veren Alper Utku Ateş‘tir.

Alper 1991 yılında hayata gözlerini açar. Kendisini Tiyatro alanında geliştirir. Bu yaşına rağmen bir çok tiyatroda rol alır. Alper Utku Ateş’i dizi ve filmlerde çok daha fazla görebileceğimizi rahatlıkla söyleyebilirim. Genç oyuncuya dizicenter ailesi olarak başarılar dileriz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu