Aşk Ve Mavi

Aşk Ve Mavi Seyfi Kimdir? Gerçek Adı Ne? İşte Detaylar

Aşk ve Mavi adlı dizinin 38.  Bölümünde diziye dahil olan Seyfi karakterine hayat veren oyuncu kimdir? Oyuncunun gerçek adı ve oyuncuya ait çok özel görüntüler yazımızın devamında bulabilirsiniz…

aydın orak resmi 4

Aşk ve Mavi Seyfi Karakterini Kim Canlandırıyor?

Aşk ve Mavi adlı dizinin geçtiğimiz bölümünde diziye Seyfi karakteri ile giren yani Seyfi karakterine hayat veren Aydın Orak’tır. Aydın Orak oyuncu, yapımcı,senarist ve yönetmendir. Mart 1982 yılında Mardin ilimizde hayata gözlerini açan Aydın Orak Balık burcudur. Aydın hayatını oyunculuğa adamıştır. Kimi zaman kamera karşısında kimi zaman kamera arkasında kimi zaman senaryo ile karşımıza çıkar. Aydın Orak oyunculuk üzerine “Çağdaş oyunculuk sinema atölyesi” ve “Gösteri Sanatlar Merkezi Tiyatro Okulu”nda  eğitim almıştır ayrıca “Mezepotamya Kürtür Merkezi” ve “Bakırköy Halk Eğitim Merkezi” nda ayrıca eğitim almıştır. Aydı Orak ilk TV karşısına 2004 yılında “24 saat” adlı dizi ile başlamıştır. Yıldızının parlaması yine 2004 yılında “Çemberimde Gül Oya” adlı ve 2006 yılında “Arka Sokaklar” adlı dizide “hırsız” olarak oynamış ve daha da tanınan bir oyuncu olmuştur. Aşk ve Mavi adlı diziye başlamadan evvel 2014 yılı yapımı olan “Mavi Adam” adlı sinema filminde oynamıştı.

aydın orak resmi 1

Aşk ve Mavi Seyfi Kimdir?

Aşk ve Mavi adlı dizide kimsesiz Ayhan’ın hazin bir trafik kazası sonrasında Ayhan’ın kardeşleri Faysal ve Seyfi diziye dahil olur Faysal Kindar bir adamdır Seyfi ise Faysal kadar gaddar biri değildir Faysal’ın Tüm pis işlerini yapan kardeşidir. Faysal görünürde geride durup kendisini pis işlerde arka planda tutup bütün işleri ve bağlantıları Seyfi yapar. Seyfi Ürgüp’teki oteli almada otel sahibinin evini kurşunlatmış, otel açılışını Faysal’ın emri ile tarattırmış, son olarak ‘ta Mavi’nin kaçırılma işini organize etmiş Faysal’ın emir eri gibi katılan bir karakterdir. Gelecek bölümlerde Seyfi’nin bir çok icraatını görecek gibiyiz.

Aydın Orak Resimleri

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu