Aşk Ve Mavi

Aşk ve Mavi “Veli” Kimdir? #Refika’nın Abisi

Aşk ve mavi 42. bölümde diziye dahil olan Veli karakteri kimdir? Bu soruların cevabını yazımızın devamında detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

Aşk ve Mavi “Veli” Kimdir?

aşk ve mavi refikanın kardeşi resmi 1

Aşk ve mavi adlı dizide 23 Kasımda ekranlara gelen 42. bölümünde hasibe’nin kızı Göreçkilerin gelini pembe olayı yanlış anlamış Refika Hanım Fazıl Bey aldattığını düşünmüş Veli Aslında Refika hanımın kardeşidir zamanında Veli ile Fazıl Bey arasında çıkan tartışma iki kardeşi Fazıl ve Veli‘yi uzun yıllar birbirinden ayrı koymuştur Fazıl Bey Veli ile görüşmemesi için Refika hanımı sert bir şekilde ikaz  ettiğinden dolayı Refika Hanım uzun yıllar boyunca ayrı kalmışlardır Veli artık bu hasrete son vermek için göreçki konağına Birgül ile mektup gönderir bir gün karışıklıkta mektubu Geç de olsa Refika hanıma ulaştırır.

aşk ve mavi refikanın kardeşi resmi 3

Refika Hanım mektupta yazanları okuyunca hazını Bey çok kıracağını nasıl cesaret edeceğini Söyler bu konuşmaları gizlice Ve Tesadüf olarak pembe de duyar pembe kendisine hakaret eden Refika hanımın foyasını ortaya çıkartmak için Refika arama takip edip Veli ile buluşmasını fotoğraflar. Veli Geçmiş yıllarda Fazıl bey ile ortaklık yaptığını ama ortaklığın arkasında Fazıl Beyi dolandırdığını söyler. Refika hanım Abi olarak dediği Veli’ye paraya ihtiyacı olmasa gelmezdin diyerek tepkisi koyar. Veli İşlerinin bozulduğunu kabul eder. Veli 10.000Tl ihtiyacı olduğunu söyler.

Erdoğan Sıcak (Aşk ve Mavi Veli)

Aşk ve MAvi’nin 42. Bölümünde REfika’nın Abisi olarak diziye bölüm oyuncusu olarak katılan Erdoğan Sıcak’tır. Ağustos 1940 senesinde İstanbul’da hayata gözlerini açmıştır. Oyunculuk Üzerine “Haldun Dormen Tiyatrosunda” ve “Bakırköy Sanat Tiyatrosunda” hem eğitim almış hemde burada kendisini göstermiştir. Aşk ve Mavi adlı diziye bölüm oyuncusu olmadan önce İstanbullu Gelin adlı dizide “Boran’ın avukatını” canlandırmıştı. Usta oyuncuya başarılar dileriz. dizicenter

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu