Aşk Ve Mavi

Aşk Ve Mavi Yaman Kim? Gerçek Adı ve Bilgileri (Aşk Ve Mavi Yaman Göreçki)

Atv ekranlarının sevilen dizisi Aşk Ve Mavi dizisine Emrah veda ederken diziye Keremcem dahil oldu. Keremcem’in hangi rolle diziye dahil olduğu uzun süredir merak konusuydu. Sonunda beklenen detaylar geldi. Aşk Ve Mavi Yaman karakteri ile diziye dahil olan Keremcem hakkında merak edilen tüm soruları sizlere Aşk Ve Mavi Yaman’ın gerçek adı başlığı altında sunduk.

Aşk Ve Mavi Yaman Kimdir? Aşk Ve Mavi Yaman’ın Gerçek Adı Ne?

NTC Medya’nın yapımcılığını üstlendiği Aşk ve Mavi dizisinde Emrah’ın ayrılacağı haberini daha önce sizlerle paylaşmıştık. [mavibuton]Aşk ve Mavi Emrah neden diziden ayrıldı[/mavibuton] için tıklayınız. Ali karakteri dizide ölerek Aşk ve Mavi dizisinde kim başrolde oynacak sorusunu gündeme getirdi.

Yaman karakteri Aşk ve Mavi dizisinde yeni başrol olarak yer alacak. Yaman, yıllar önce Fazıl Göreçki’nin doğduğundan dahi haberi olmadığı oğludur. Yaman Göreçki Aşk ve Mavi’de dengeleri sarsacak bir isim. Zira Göreçki Ailesi bu zamana kadar varlığını bile bilmedikleri bir aile üyesinin gelmesiyle ve Fazıl bey’in böyle bir şey yapmış olmasına çok şaşıracak.

Yaman ise babasından ayrı geçirdiği yılların acısını bakalım herkesten mi çıkaracak? Bunu hep birlikte izleyip göreceğiz. Peki Aşk ve Mavi’de Yaman neden babasının yanına gelmeyi bunca yıl erteledi, neden karşılarına çıkma kararı aldı? Tüm bu soruları ilerleyen bölümlerde alacağız.

Bir diğer konuşulan konu ise mavi ile Yaman arasında bir şeylerin olup olmayacağı ancak bu konuda konuşmak için gerçekten çok erken diye düşünüyorum. Mavi eşini yeni kaybetmiş biri olarak Yaman’a aşık olur mu bu ne kadar kolay ki diyebiliyorum. Ancak sonuçta senaryo bu bazen gerçekte olmayacak şeyler senaryo yazılınca oluyor. Bu konudaki fikrinizi bizlerle yorum kısmından paylaşabilirsiniz.aşk ve mavi yaman kim keremcem resmiAşk ve Mavi’de Yaman karakterine hayat veren oyuncu Keremcem. Önce şarkıcı olarak ekranlara gelen Keremcem daha sonra dizi sektörüne adım attı.

Asıl adı Kerem Cem Dürük olan oyuncu kendisi gibi oyuncu olan ve en son “Adı Zehra” dizisinde rol almış olan Seda Güven ile evlenmiş ancak kısa süre sonra boşanma kararı almıştır.

182 cm boyunda olan Keremcem, 1977 yılında dünyaya gelmiştir. İzmir Milas doğumlu olan oyuncu lise yıllarında gitar çalmaya başlamış.

Müziğe olan ilgisi o kadar fazladır ki lise öğrencisi olmasına rağmen o yıllarda beste yapmıştır. Ege Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olduktan hemen sonra ilk albümünü çıkarmıştır.

“Nerelere Gideyim Sen Yanımda Olmayınca” şarkısını hatırlamayan yoktur sanırım. Daha sonra oyunculuk üzerine de eğitim alan Keremcem, “Aslı ile Kerem” filminde ilk oyunculuk tecrübesini kazanmış oldu.

Yer aldığı diğer diziler “İki Yabancı”, “Aşk Oyunu”, “Avrupa Yakası”, “Tövbeler Tövbesi”, “Merhaba Hayat”, “Elif”. Oyunculuk ve şarkıcılık dışında seslendirme de yapmış olan oyuncu son olarak “O Hayat Benim” dizisinde rol aldı. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu