Aşk Ve Mavi

“Aşk ve Mavi” ye Yeni bir Yüz Dahil Oluyor

Aşk ve Mavi dizisine yeni bir karakter dahil oldu. Bu karakteri ve detayları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

Yelda Eroğlu, Gül Abus Semerci’nin Senaryosunu kaleme aldığı, yönetmen makamında Hakan Arslan’ın oturduğu, yapımcılığını ise Mehmet Yiğit Alp’in yaptığı Aşk ve Mavi adlı dizi 2016-2017 sezonunu başarı ile kapatan dizilerimiz arasına girmeyi başarmıştı.

 

Aşk ve Mavinin Sezon Finali Nasıl Bitmişti?

Ali gerçeklerin peşine düşmüş Cemal’in  yasak aşktan olan çocuğu Metin’i  öğrenmiştir.  Cemal ise durumu öğrenir öğrenmez annesine söyler. Refika olanlar karşısında adeta donup kalır. Ali ise ; Fatma’nın kocasını Cemal ile Fatma’nın yaşadıkları yasak aşk yüzünden öldürdüğünü anlar.

Bu yüzden Ali abisinin uçkuru yüzünden 12 yıl boş yere hapis yattığını anlar. Abisi Cemal’den hesap sormaya yata gider. Yatta bütün olanlara İsmete şahit olmuştur. Abi kardeş sıkı kavgaya tutuşur. Kavga esnasında Ali’nin kafası demire çarpıp denize düşer. Cemal yaptığından pişman olduğu için mi yoksa abilik iç güdüsü ile mi orası ilerleyen bölümde kesinleşecektir ki hemen suya atlayıp kurtarmak isterken bitmişti.

aşk ve mavi resmi

Yeni sezon da yani 2017-2018 sezonunda Aşk ve Mavi adlı dizide neler olacak? Ali kurtulabilecek mi? Mavi evden ayrılacak mı? Tabi ana karakter Ali şu an için ölmeyecek ama hafaza sorunu yaşayacağı bazı olay ve kimseleri unutacağı gelen bilgiler arasında. Mavi ise bu sezon eniştesini Ali’nin öldürmediğini öğrenecek hatta ilk hasibe öğreneceği bunu da Mavi den sağlayacağı söyleniyor.

Bakalım yeni sezonda ne gibi sürprizler ile karşılaşacağız derken 2015 “Best Model” 1. Si Yağmur Aydan diziye taze kan olarak dahil olacak. Ancak şu an için karakterin adı ve hangi pozisyonda diziye gireceği merak konusu olurken bu konu ile alakalı sosyal medyada yürütülen tahminlerden biri

Ali ile Mavi arasına girebileceği Çünkü Mavinin Ali’yi çok fazla reddetmesi,kızması gibi nedenle Ali ve Mavi karakterlerine canlılık vereceği söyleniyor. Hatta Ali’nin doktoru bile olabileceği söylentiler arasında. Diziye daha önce katılacak bir diğer ismin de Kırgın Çiçekler’de adından söz ettiren Derya Artemel olduğu dizi ekibince duyurulmuştu.

aşk ve mavi yeni gelen oyuncular resmi

Geçtiğimiz Sezon Atv ekranlarında yayınlanan Aşk ve Mavi adlı dizi yeni sezonda hangi kanalda? hangi saatte? hangi gün? yayınlanacağı konusunda net olan yine Atv de devam etmesi bekleniyor. Geçtiğimiz sezon Aşk ve Mavi adlı dizi Perşembe günü saat 20:00 da yayınlanmıştı.

Tabi en büyük rakibi Kanal D ekranlarında yayınlanan Vatanım Sensin olmuştu. Yapım ekibi ve kanal yeykilileri gün konusu da Aşk ve Mavi adlı dizinin daha fazla reyting alabilmesi için gün ve tarihi netleştirmediler. Ama bu kısa süre içerisinde netleşeceği bekleniyor. Aşk ve Mavi adlı dizi 33. Bölümü ile karşımıza çıkacağı günü sabırsızlıkla bekliyoruz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu