Aşk Yakar

Aşk Yakar 22 Bölüm Özeti (22 Şubat Salı) Şorya’nın Küstahlığı!

Aşk Yakar 22 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 22 Şubat Salı Aşk Yakar 22 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Aşk Yakar 22 bölüm özeti
 • 22 Şubat Salı Aşk Yakar Özeti
 • Aşk Yakar 22 Bölüm Fragmanı
 • 22 Şubat Aşk Yakar Neler Olacak
 • 23 Şubat Çarşamba Aşk Yakar 23 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. 22 Şubat Salı Aşk Yakar 22 Bölüm Özeti vermeden önce, bu bölümün ana konusu “Şorya Mehek ile evliliği hakkında ki gerçekleri açıklayacak!” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> Aşk Yakar 23 Bölüm Özeti için lütfen tıklayınız.

Aşk Yakar 22 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Aşk Yakar 22 Bölüm Özeti

Mehek ile kadın hakları temsilcileri Şorya’nın evine gelmesi ile başlar. Protesto gösterileri karşısında Şorya sinir olur. Şorya her ne kadar sinir olsa da Şorya’nın annesi ona belli etmeden “hak ettin bunu” der. Şorya, protesto gösterilerine gelen kadınları dışarı atmakla tehdit etse de kadınlar Şorya’nın tehditlerine aldırış etmez.

=> Aşk Yakar Oyuncuları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Protesto gösterileri yapan kadınlar da Şorya’nın haddini aştığını, Mehek’e dokunmanın bir cezası olacağını, Mehek’in yalnız olmadığını söyler. Şorya onları dışarı atmakla tehdit ederken, kadınlar da Şorya’yı yaptığı davranışın karşılığında, onu hapse girmekle tehdit eder.

Aşk Yakar 22 Bölüm Özeti (22 Şubat Salı) Mehek, Şorya'nın Açıklamalarına Üzülür

Kadınlar gittikten sonra Şorya ile Mehek konuşur. Aralarında ki meseleyi çözmek ister. Şorya onunla Mehek’in ailesinin istediği dini törene katılmayı kabul eder. Ertesi gün Mehek ile Şorya, Mehek’in ailesinin evine giderler. Orada Şorya ailenin kendisine karşı tavırları her ne kadar sıcak olsa da Şorya bundan hoşlanmaz.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
AŞK YAKAR DİZİCENTER
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Şorya Mehek’in ailesinden adeta iğrenir gibi bakar. Sonunda Şorya, ritüeller yapılırken, Şorya ritüellerin neden gerekli olduğunu sorar. Mehek’in büyük annesi de geleneklerden bahseder. Şorya daha fazla bunlara katlanmak istemediği için her şeyi açıklamaya başlar. Mehek duydukları karşısında ağlamaya başlar. Şorya evlilikleri arkasında ki gerçeği açıklar.

Mehek aşklarının gerçek olduğunu zannederken, Şorya’nın açıklamaları ile adeta yıkılır. Mehek dışarıda oturup yaşadıklarını düşünürken, gelinini çok seven Şorya’nın annesi, gelinine battaniye getirir. Mehek de kaynanasının bu organizasyonda olmadığını, kendisini kandıralar arasında olamadığını anlar.

Aşk Yakar 22 Bölüm Özeti

Mehek para ile insanları adeta satın alabileceğini düşünen, kibirli biridir. Yemek sırasında Mehek’i aşağılayıcı bir üslupla;

“Paraya ihtiyacın var mı Mehek?”

Der. Sözleri ve üslubu o kadar yüksek perdedendir ki, adeta dilenciye para veriyor edası ile konuşur. Mehek ise para ile insanları satın alamayacağını Şorya’ya kanıtlamak için Mehek, Şorya’ya para vermeye kalkar. Şorya sinir olur.

Aşk Yakar 22. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

22 Şubat Salı Aşk Yakar Bölüm Özeti

Şorya’nın annesi Mehek’i çok sevmiştir. Şorya da bunun farkında olsa da amacı Mehek’i rezil etmek olduğu için annesinin nasihatine tamamen kendisini kapatmıştır.

Şorya Mehek’e akşam iş adamlarının geleceğini, davete hazırlanmasını emreder şekilde söyler.

22 Şubat Salı Aşk Yakar Bölüm Özeti - Şorya Küstahlığına Devam Eder

Mehek sesini yükseltip, katılmak zorunda olmadığını dile getirir. Şorya şok olur. Lakin İş adamları ile arasını iyi tutabilmesi için Mehek ile o davete ev sahipliği yapması gerektiğini bildiği için Mehek’i tatlılıkla ikna etmeye çalışır.

Aşk Yakar 22 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Aşk Yakar 23 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

22 Şubat Aşk Yakar Neler Olacak

 • Kadın hakları temsilcileri Şorya’nın evine gelir
 • Kadın hakları temsilcileri Mehek’i destekler
 • Şorya kadınları evden atmakla tehdit eder
 • Kadınlar Mehek’e karşı tavırlarından dolayı hapse attırmakla tehdit eder
 • Şorya Mehek’in ailesinin ritüellerine gitmek zorunda kalır
 • Şorya Mehek ile olan evlilikleri hakkındaki gerçeği açıklar
 • Mehek Şorya’nın sözlerinden sonra ağlar
 • Şorya’nın nanesi Mehek’i destekler
 • Şorya Mehek’i her fırsatta aşağılar
 • Şorya davet için Mehek’in hazırlanmasını siter
 • Mehek Şorya’ya karşı çıkar

Aşk Yakar 22 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 22 Şubat Salı Aşk Yakar 22. Bölüm özeti verilen Hint dizisinin fragmanı verilmiştir. İşte 22 Şubat Aşk Yakar 22 Bölüm fragmanı.

Aşk Yakar 23 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Aşk Yakar 22 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 23 Şubat Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Aşk Yakar 23 Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fragman yayınlandığında burada bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

  1. canım ben de anlamaya çalışıyorum. Biraz faklı bir üslup var. Yalnız yazarsam ya da bölümler kayarsa haber ver. Eski bölümleri izlemediğim için neler olup bittiğini bilmiyorum

 1. Tamam ablacim bende diziyi en basdan izlemedim giç saatlerinde yayinlaniyor o zamana kadar uya kalyorum o yuzden sizden ozetleri rica edyorum umarim ozet yazmayi devam edeceksiniz

  1. zaten 100 bölüm. Geriye çok bölüm kalmadı. Günde bir yada iki yazmaya çalışacağım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu