Aşk Yakar

Aşk Yakar 23 Bölüm Özeti (23 Şubat Çarşamba) Sonal’ın Çaresizliği!

Aşk Yakar 23 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 23 Şubat Çarşamba Aşk Yakar 23 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Aşk Yakar 23 bölüm özeti
 • 23 Şubat Çarşamba Aşk Yakar Özeti
 • Aşk Yakar 23 Bölüm Fragmanı
 • 23 Şubat Aşk Yakar Neler Olacak
 • 24 Şubat Perşembe Aşk Yakar 24 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. 23 Şubat Çarşamba Aşk Yakar 23 Bölüm Özeti vermeden önce, bu bölümün ana konusu “Sonal Ajay’ın işkencelerinden kaçmak ister!” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

Aşk Yakar 23 Bölüm Özeti

Mehek ile Şorya’nın iş insanları ile olan partiye gitmesi ile başlar. Bir önceki bölümde Mehek, Şorya’nın burnunu sürtmüş. Sonunda Mehek partiye gitmeyi kabul etmişti. Parti de Mehek, herkesin dikkatini çeker. Gerek güzelliği ile gerekse davranışları ile diğerlerinden farklı olduğunu gösterir.

Aşk Yakar 23 Bölüm Özeti - Sonal'ın Çaresizliği

Şorya’nın arkadaşı Akhil, Mehek’in dans ettiğini görünce onunla birlikte dans etmek ister. Şorya “kıskanmıyorum” edası ile arkadaşı Akhil’e dans edebileceğini söyler. Mehek Akhil ile dans ederken Şorya kıskanır. Lakin bunu kendisine bile açıklayamaz. Şorya Akhil’in yanına gelip Mehek ile dans etmek ister. Şorya ile Mehek herkesin önünde dans ederler.

=> Aşk Yakar Hint Dizisi Oyuncuları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Mehek ile Şorya dans ederken, Sonal Mohit’i arar. Mehek’e ulaşamadıklarını, acil bir durum olduğunu söyler. Mohit de hemen durumu Şorya ve Mehek’e söyler. Mehek telefonuna baktığında Sonal’ı defalarca aradığını fark eder. Gürültüden duymadığı için hemen Sonal’ın yanına gitmek için partiden ayrılırlar.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
AŞK YAKAR DİZİCENTER
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Mehek ile Şorya Sonal’ı alıp eve getirirler. Sona ne olduğunu söylemek istemez. Eve gelen Sonal’ın halini gören ailesi de ona ne olduğunu sorar. Sonunda Sonal yasladıklarını anlatınca, evin erkekleri ve Sonal’a yapılan saygısızlığın cezasını vereceklerini söylerler.

Hepsi Sonal’ı rencide edildiği yere giderler. Büyük bir kavga başlar. Mehek kavgayı ayırmaya gelir. Bu kargaşa içerisinde Şorya kafasına darbe alır. Mehek Şorya’nın kafasına bakmak isterken, Şorya kibrinden asla ödün vermez.

Aşk Yakar 23. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

23 Şubat Çarşamba Aşk Yakar Bölüm Özeti

Kavga bittikten sonra Kanta, Mohit’in yaralandığını fark eder. Onun yaralarını tedavi ederken, Ajay’ın da bu kavgada dayak yemesi, Kanta’nın hoşuna gider. Ajay’ın annesi kavgayı duyar. Pammi yanında polislerle birlikte gelir. Lakin Ajay çoktan kurtulduğunu, kavganın sona erdiğini görür.

Şorya erketesi gün yeni bir restoranın açılışına giderken, Mehek ve ailesi de Sonal’in başına gelenlerden sonra evden atılır. Onlar giderken Ajay’ın annesi de yere benzin döküp, onların bir adım dahi atmasına müsaade etmez. Zira bir adım atması halinde, evi ve her şeyi yakmakla tehdit eder.

23 Şubat Çarşamba Aşk Yakar Bölüm Özeti - Sonal Ajay'ın Annesine Yalvarır

Mehek Ajay’ın annesinin kararlılığını görünce hem kendilerini hem de evlerini yakmaması için ona yalvarır. Kötü kadında Ajay’ın Sonal’ı alıp götürmesi halinde, kibriti yakmayacağını söyler. Sonal ailesini ve evi kurtarmak için kendisine eziyet eden Ajay’ın yanına gitmek zorunda kalır.

Mehek ile Sonal’ın annesi de Sonal’ı Ajay’ın elinden kurtarmak için iyi bir plan yapmak ister. Lakin Sonal’ın annesi Mehek’in planını beğenmez.

Aşk Yakar 23 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Aşk Yakar 24 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

23 Şubat Aşk Yakar Neler Olacak

 • Mehek davete gitmeyi kabul eder
 • Mehek davette Şorya’yı kıskandırmak ister
 • Mehek ile Akhil dans eder
 • Şorya kıskansda bunu kendisine itiraf edemez
 • Mohit Sonal’ın başının belada olduğunu öğrenir
 • Sonal’ın başına gelenler aile tarafından öğrenilir
 • Şorya ve diğerleri Ajay’dan hesap sormaya gider
 • Kavga çıkar
 • Şorya orada bulunmasının cezası olarak kafasına darbe alır
 • Pammi Şorya’yı tutuklatmak ister

Aşk Yakar 23 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 23 Şubat Çarşamba Aşk Yakar 23. Bölüm özeti verilen Hint dizisinin fragmanı verilmiştir. İşte 23 Şubat Aşk Yakar 23 Bölüm fragmanı.

Aşk Yakar 24 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Aşk Yakar 23 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 24 Şubat Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Aşk Yakar 24 Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fragman yayınlandığında burada bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu