Aşk Yakar

Aşk Yakar Konusu Ne? [Hint Dizisi Aşk Yakar Konusu ve Hikayesi]

Aşk Yakar Konusu ve hikayesi oldukça merak edildi. 31 Ocak 2022 tarihinde Kanal7 ekranlarında yayınlanmaya başlayan orjinal adı “Zindagi ki Mehek” olan Hindistan’da reyting rekorları kıran dizinin hikayesi ve konusu bu haberimiz de sizleri bekliyor.

2021 yılında yayınlanacağı gündeme gelse de sonradan fara kalkan, arşivin tozlu sayfaları arasına karışan Kanal7’nin yeni Hint dizisi, bir yıl aradan sonra nihayet 31 Ocak 2022 tarihinde yayın hayatına başladı.

=> Aşk Yakar Dizisi Oyuncuları Tam Listesi için tıklayınız.

Bu yazımızda Aşk Yakar dizisi konusu hakkında sizleri bilgilendireceğiz. İşte Zindagi ki Mehek konusu sizlerle…

Aşk Yakar Konusu

Annesiz ve babasız kalan lakin amcasının yanında büyüyen, annesi gibi yetenekli olan Mehek, diğer tarafta Avrupai yaşamı ön plana koyan restoran sahibi, Hindistan’ın ünlü şeflerinden olan yakışıklı Şorya, ikisini bir araya getiren “Hindistan Şefini Arıyor” yarışması ile yolları kesişen iki ismin hikayesi.

Ailesinin desteği ile yarışmaya katılan lakin Şorya, bunu anlamayacak kadar katı düşüncelere sahip olan Şorya’nın işkencesine maruz kalan Mehek’in kazanma aruzusu Şorya’yuı önce sinir edecek. Sonrasında ise bir aşkın doğmasına neden olacak.

Aşk Yakar dizisi Konusu
Aşk Yakar Konusu Resmi

Mehek orta sınıf bir ailenin kızı. Annesini ve babasını kaybettikten sonra amcaları ve yengelerinin arasında büyüyen, yemek yapma konusunda annesinden öğrendikleri ile üzerine kat ve kat koyan Mehek, “Hindistan Şefini Arıyor” yarışmasına her ne kadar katılmak istemese de akrabalarının isteği üzerine yarışmaya katılır. Şorya yemek yapmanın eğitimle olabileceğini düşünürken, Mehek geleneksel lezzetlerle jüri üyelerinden tam not alır.

Mehek’in yemek pişirme tutkusu, ölen annesi tarafından ona miras kalmıştır. Lakin Şorya yemek yapmak eğitimle olabilecek bir süreç gerektirdiğini düşündüğünden Şorya, Mehek’e karşı nefret etse de bu nefret zamanla aşka dönüşecek.

Hint Dizisi Aşk Yakar Dizisinin Konusu Ne
Aşk Yakar Dizisinin Konusu

Şorya parasının gücü ile herkese tepeden bakarken, orta sınıf birisi ile muhatap bile olmak istemezken, Mehek ise çevresine yardım sever kişiliği ile herkesin hayatta yaşama hakkı olduğuna inana temiz kalpli birisidir. Şorya Mehek’ten hayata dair çok ama çok şey öğrenecek. En başta kibrini kırmayı zamanla öğrenecek. Mehek ve Şorya’nın inişli çıkışlı aşkı “Aşk yakar” dizisi adı altında kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladı.

Kanal 7 Aşk Yakar konusu kısaca farklı dünyaların insanları ortak bir payda olan önce yemek yapmada daha sonra aşk paydasında bir araya geldiği bir aşk hikayesi ekranlara gelecek .

Aşkın ve sevginin her türlü zorluğu aşacağına inanan Mehek, buna karşın gurundan asla taviz vermeyen kibirli Shaurya’nın aşkla olan sınavı, Aşk Yakar dizisi olarak 31 Ocak 2022 tarihinde itibaren yayın hayatına başladı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

 1. Evet yayın hayatına başladı, bende 1 bölümünü izledim fakat bana bu dizi saçma geldi. Eskiden beri çok sevdiğim için Dolunay dizisini izlerdim. Orda da Ferit diye yakışıklı zengin bir adam var. Nazlı diye de aşçısı var.
  Nazlı da bu dizi gibi annesinden öğreniyor yemek yapmayı ve çok güzel yemek yapıyormuş. En sonunda ikisi evleniyor. Bu diziyi de Dolunay dizisine benzetti. Sonuçta final bölümünde bazı dizilerde mutlu son olarak bitiyor bunlar da sonuçta evleniceklerdir ben öyle sanıyorum.
  Ama Can Yoldaşım dizisi mutsuz son olarak bitiyor çok üzüldüm ya.. Final bölümün de Sandhya ve Sooraj ölüyor…

 2. Ask yakar eski saatine
  geri donsun lutfen
  Dirilis ertugrulla yerleri
  degissin
  Ben turkmenistanliyim
  Bizim saatde 1.50 veriyor
  Eski saaaaaaatinde
  versin lutfen😥😥😥🤔🤔
  😮😮😣😣😥😪😫

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu