Aşk Yakar

Aşk Yakar Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Sürecek [Aşk Yakar Final Tarihi]

Aşk Yakar Ne Zaman Final Yapacak? Ne zaman final yapacak. Toplamda Aşk Yakar kaç bölüm sürecek? İşte merak edilen Aşk Yakar Final tarihi ve detaylıları bu haberimiz de sizleri bekliyor.

31 Ocak 2022 tarihinde Kanal7 ekranlarında yayın hayatına başlayan, orjinal adı “Zindagi ki Mehek” olan Aşk Yakar ne zaman final yapacak konusu daha ilk günden merak edildi. Zira dizinin ömrünün kısa olması, beraberinde bir kaç soruyu da gündeme getirdi.

Aşk Yakar dizisi Kaç Bölüm
Aşk Yakar Kaç Bölüm sürecek

Aşk Yakar Final tarihi kesinleştikten soran yerine gelecek dizinin ne olacağı, uzun soluklu olup olmayacağı bile şimdiden konuşulmaya başlandı. Hali hazırda Kanal7 yeni Hint dizisi arayışını sürdürürken, Aşk Yakar kaç bölüm sürecek.? Hangi tarihte final yapacağı bu haberimizde sizleri bekliyor.

=> Aşk Yakar Konusu Ne Öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Aşk Yakar Ne Zaman Final Yapacak

Bilindi üzere ülkemizde dizilerin bölüm sürelerinin uzun olması, gerek oyuncuları gerekse dizi yapımcıları tarafından eleştirilmekte. Normal de Hindistan’da bir dizi her gün yayınlandığı için günlük 22 dakikalık bölümlerle ekrana gelmekte. Böylelikle izleyicinin sıkılması engellenirken, dizinin de her gün gündemde olması sağlanıyor. Lakin ülkemizdeki durum çok farklı.

=> Aşk Yakar Dizisi Oyuncu Kadrosu Tam Listesi için tıklayınız.

Ülkemizde her dizi, hafta bir defa yayınlandığı için kendisine ayrılan 60 ile 90 dakikalık süre içerisinde ekranlarda yer almakta. Kanal7 ise durumu biraz daha abartıp, 110 dakikalık bölümler halinde izleyiciye sunulmakta. Bu süreler hesaplandığında, Aşk Yakar ne zaman final yapacak sorusunun cevabı da netleşmiş oluyor.

Aşk Yakar Dizisi Ne Zaman Final Yapacak
Aşk Yakar Ne Zaman Final Yapacak Resmi

Unutmamak gerek ki birazdan verilecek tarihte, Kana7 düzenli olarak 110 dakikalık bölümler halinde 7 gün boyunca her gün yayınlanası halinde, bulunan tarih olduğu unutulmamalıdır. Zira yayıncı kanal, kimi zaman 88 dakikayı bir bölüm olarak yayınladığı dönmeler de olduğu için verilecek olan tarih, tüm şartlar değişilmediğinde geçerlidir.

Hindistan’da 19 Eylül 2016 yılında yayınlanan ve Hindistan’da 19 Eylül 2016 yılında final yapan dizi toplamda 505 bölüm (22 dakikalık) olarak yayınlanmıştır. Ülkemizde 110 dakika olarak yayınlandığında ise;

Aşk Yakar Ne Zaman Final Yapacak: 11 Mayıs 2022

Aşk Yakar Kaç Bölüm Sürecek: 101 Bölüm sürecek

Aşk Yakar Final Tarihi: 11 Mayıs 2022 tarihinde final yapacak

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

9 Yorum

  1. hafta sonu başlayacağım canım. benim kişisel gündemim de şu sıralar yoğun. İleri bölümlerden başlarım

     1. filiz abla aşk yakar dizisinin ozetlerini yazmicakmisin kaç zaman dir bekliyoruz

     2. SELEN YAZACAĞIM DEDİ. NORMALDE BEN YAZACAKTIM. ONU BEKLİYORUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu