Aşkı Roman Dizisi Ekranlara Veda Mı Etti?

Tv 8 ekranlarında hafta içi her gün saat 19:45’te seyirciyle buluşan Aşkı roman dizisinde şok gelişme. Aşkı Roman dizisi seyirciye veda mı etti, neden ekranlarda yok işte tüm bu sorularınızın cevapları

Evlendirme programlarının yasa gereği ekrana gelme konusunda yasaklanmasından sonra gerek programa katılan adaylar gerekse sunuculuk yapanlar farklı bir arayış içerisine girip ekranlardan ayrılmama savaşı veriyor. Daha önce Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın Evleneceksen Gel Programında birbirine aday olan ve epeyce olaylar yaşayan çifti Solmaz Çiros ve Kaan Güvenilir soluğu Tv8 ‘de Aşkı Roman’da aldı. Diziye Zuhal Topal’ın evlendirme programının fenomen gelin adayı Hanife Gürdal’ın da katıldığı haberini daha önce sitemizde duyurmuştuk. Haber sitelerinde yayınlanan Aşkı Roman bitiyor duyumlarını yapım şirketi yalanladı.

Tv8’de ekranlara gelen Aşkı Romanın biteceği hususunda yapılan haberlerin dizinin reytinglerdeki sırasından mı, yoksa eleştiri konusu olan oyuncu kadrosunun mu bu duruma neden olduğu soru işaretlerine yol açmıştı.  Aşkı Roman dizisi oyuncu kadrosunun oyunculuk konusunda çok eleştiri aldığı ve izdivaç programlarından bu sektöre geçmelerinin bu söylentilere neden olduğunu düşünüyoruz. Aşkı Roman yapımcısı duyumların yanlış olduğunu dizinin Tv8 ekranlarında olmaya devam edeceğini duyurdu.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 11 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın