Oyuncu Kadrosu

Aşkın Tarifi Gülendam Kimdir? Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Aşkın Tarifi dizisi Pazartesi başlıyor. Bakın Aşkın Tarifi Gülendam kim, hangi dizide de izledik!

NTC Medya yapımı Pazartesi akşamları yayınlanan Aşkın Tarifi dizisinde Gülendam karakteri dikkat çekiyor. Gülendam suyuna gidilirse pamuk şekeri ama kızınca acı biber misalidir. Öfkelenince gözü bir şey görmez, öfkelendiren kişi zor durumda kalabilir.

Aşkın Tarifi Gülendam Gerçek Adı Dizileri

Ümmü Putgül Aşkın Tarifi dizisinde Gülendam karakterine hayat vermektedir. Son olarak “Bir Annenin Günahı”” dizisinde Neriman karakterine hayat vermiştir.askin tarifi gulendam resmi

Star Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Avlu” dizisinde Dudu rolüyle herkesin beğenisini kazanan oyuncu Aşkın Tarifi Gülendam rolüyle sevenleriyle yeniden buluşuyor.ummu putgul resmi

Ocak ayında Muğla’da hayata gözlerini açan Ümmü Putgül, kova burcudur.  Oyuncu Eskişehir Üniversitesinden mezun olduktan sonra İngiltere’ye gidip orada oyunculuk üzerine eğitimi almak için belli bir süre yurt dışında kalmıştır.

İlk kez kamera karşısına 2015 yılında yayınlanan “İftarlık Gazoz” adlı sinema filminde “Gülizar” karakteri ile bu sektöre giriş yaptı.

İki yıl aradan sonra yine bir sinema filmi olan “Saf” isimli filmde rol aldı. Avlu dizisine dahil omadan önce son olarak yer aldığı proje gene bir sinema filmi olan “Sınırlar” filminde yer almayı başarmıştı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu