Oyuncu Kadrosu

Aşkın Tarifi Şebnem Kimdir? Gerçek Adı Dizileri

Kanal D ekranların da 7 Haziran 2021 tarihinde başlayacak olan Aşkın Tarifi dizisi başlıyor. Bakın Aşkın Tarifi Şebnem kim, daha önce hangi dizide rol aldı? İşte bu soruların cevaplarını bu yazımızda sizleri bekliyor.

7 Haziran 2021 tarihinde Kalan D ekranlarında yeni bir yaz dizisi başlıyor. Yapımını NTC Medyanın üstlendiği Aşkın Tarifi dizisinde Şebnem karakteri daha dizi başlamadan dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Aşkın Tarifi Dizisi Şebnem kimdir - İdil Sivritepe
Aşkın Tarifi Dizisi Şebnem – İdil Sivritepe

Aşkın Tarifi dizisi Şebnem; Naz’ın en yakın arkadaşıdır. Nazi ile birlikte Fransız lokantası açmıştır. Olayların başladığı noktada karşımıza çıkacak bu karakter yaz boyunca sık sık adından bahsedeceğiz. Özellikle Naz’ın dahil olduğu meselelerde Şebnem önemli roller üstlenecek.

=> Aşkın Tarifi Gülendam Kimdir? Öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Aşkın Tarifi Şebnem Gerçek Adı Dizileri

İdil Sivritepe Aşkın Tarifi Şebnem karakterine hayat vermektedir. Son olarak “Avlu” dizisinde Pelin karakterine hayat vermiştir.

İdil Sivritepe; 1990 doğumlu olan İdil Sivritepe İzmir doğumludur. Dokuz Eylül Üniversitesi Arp Bölümünde eğitim almaya başlayan güzel oyuncu Fransa Nice Academy’de resitallerle dikkat çekti.
İstanbul ve İzmir’de arp konserleriyle tanınan oyuncu, 2008 yılında da İzmir Devlet Opera ve Balesini de kazanarak kariyerinde yeni bir sayfa açtı.

Aşkın Tarifi Şebnem kimdir - İdil Sivritepe
Aşkın Tarifi Şebnem kimdir – İdil Sivritepe Resmi

Sivritepe girdiği sınavlar da büyük başarı göstermesi nedeniyle sınıf atlayarak tamamlayan başarılı oyuncu, ikiz kardeşi olan Pınar Sivritepe ile birlikte pek çok resital sunan oyuncu senfoni orkestrasında da çalışma imkanı elde etmiştir.

Yakın zamanda Star Tv ekranlarının sevilen dizisi “İstanbullu Gelin” dizisinde “Bahar” karakteri ile yıldızı parlamıştır. Sivritepe, “Muhteşem Yüzyıl” dizisi ile sektöre merhaba demiştir. Daha sonra “Sil Baştan” dizisinde Duygu rolüyle ekranlara gelen oyuncu 2015 yılına geldiğimizde “Çilek Kokusu” dizisinde rol almıştır. Bu dizide Eda karakterine hayat vermiş olan oyuncunun annesi de akerdeon sanatçısıdır.

2021 yazın da Kanal D ekranlarında İdil sivritepe’yi Aşkın Tarifi Şebnem rolü ile kendisini izleyeceğiz. Gelen reyting oranlarında göre sezon içinde de devam edebilecek bir projede yer alan başarılı isim şimdiden dikkatleri üzerine çekmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu