Oyuncu Kadrosu

Aşkın Tarifi Taylan Kimdir? Gerçek Adı Dizileri

Aşkın Tarifi Taylan kimdir, Aşkın Tarifi Taylan gerçek adı ne, kaç yaşında, Aşkın Tarifi Taylan oynadığı diziler sorularının cevapları ve daha fazlası yazımızda sizleri bekliyor!

Aşkın Tarifi Dizisi Taylan Kimdir?

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Aşkın Tarifi dizisinde Taylan Günebakan, aşk konusunda yaptığı programla herkesin tanıdığı bir isimdir. Bu programda Doktor Aşk adını kullanan Taylan, hırslı, karşı tarafın düşüncelerine değer vermeden insanların canını yakabilecek bir karaktere sahiptir. askin tarifi taylan resmi

Etrafındaki insanları konuşmasıyla ikna edebilen Taylan, ilişki koçu olarak dikkat çekmektedir. Para kazandıkça daha da fazlasını kazanmak için yanlış yapan ve bu yanlışları görmeyen Taylan, Naz Soyluer ile sevgilidir. Ancak Fırat’ın canını yakması sonrasında Fırat’ın en büyük düşmanı olmuştur zira Fırat, Doktor Aşk’ın sevgilisini alıp aynı acıyı onun da tatmasını istemektedir.

Aşkın Tarifi Taylan Gerçek Adı Dizileri Yaşı

Alper Saldıran Aşkın Tarifi dizisinde Taylan Günebakan karakterine hayat vermektedir. Son olarak “Masumlar Apartmanı” dizisinde Uygar rolüyle izlediğimiz oyuncu, Eylül 1984 tarihinde dünyaya gelmiştir.

Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunu olan Saldıran, oyunculuk üzerine lisans eğitimini tamamlamıştır.alper saldiran resmi

Fox Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Bir Aile Hikayesi” dizisinde Erdem rolüne hayat veren oyuncu “Seviyor Sevmiyor” dizisinde de rol almıştır.

“Badem Şekeri” sinema film serisinde başrolde yer alan ve bir doktora hayat veren oyuncu “Masumlar Apartmanı” dizisinde Uygar rolüyle de büyük beğeni kazanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu