Aslan Ailem Çok Yakında TRT1’de Başlayacak

Yeni sezonda ekranlarda oldukça fazla dizi yayınlanmaya başladı. Çoğu dram türünde olan bu dizilere inat komedi türünde bir dizi sizleri bekliyor. “Aslan Ailem” dizisi sizleri hayatın dramatik yönünden uzaklaştırıp gülümsetmeyi başaracak. Oyuncu kadrosu netleşen dizinin yayınlanacağı kanal ise TRT1 olarak duyuruldu. Ekim ayında TRT1 ekranlarında izlemeye başlayacağımız Aslan Ailem dizisinin konusu nedir, kimler rol almaktadır, karakterleri kimlerdir gibi pek çok sorunun cevabı haberimizin devamında…

Türk halkı tarafından sevilen Kore dizileri artık Türkçeye uyarlanarak bizlere sunuluyor. Bu dizilerden biri de Aslan Ailem. “Oyakgyo Brothers” adlı Kore dizisinin uyarlaması olan Aslan Ailem yapımcısı Es Film. Kanal D’nin her pazartesi ekranlara gelen dizisi İsimsizler ve TRT1’in tarihi dizisi Payitaht Abdülhamid adlı dizinin yapımını üstlenen Es Film bu defa yine başarılı bir yapım olan Aslan Ailem ile adını duyuracak. Başrol oyuncu kadrosunda Burcu Özberk, Akın Akınözü ve Fırat Altunmeşe bulunan ayrıca Ferdi Sancar, Bora Akkaş, Zerrin Sümer, Benian Dönmez, Hakan Salınmış, Mehmet Şeker, Eda Şölenci, Levent Öztürk’ün rol aldığı dizinin senaristliğini Nuray Uslu ve Ayça Ertürkler yapmakta.

Yönetmen koltuğunda Ömer Uğur’un oturduğu Aslan Ailem dizisi güçlü oyuncu kadrosunun yanında güzel de bir konuya sahip. Maddi açıdan iyi bir ailenin güzel kızı Burcu babası vefat eder. Babasından ona yadigar kalan çiftlikte dört çocuğa sahip olan neşe dolu bir aile ile eğlence dolu dakikaları seyirciyi güldürecek. 

Aslan Ailem Dizisi Oyuncuları

Burcu Özberk

Akın Akınözü

Fırat Altunmeşe

Ferdi Sancar

Bora Akkaş

Zerrin Sümer

Benian Dönmez

Hakan Salınmış

Mehmet Şeker

Eda Şölenci

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 27 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın