Haberler

Aslı Enver Özcan Deniz İle İlgili İddialara Büyük Tepki Verdi!

“İstanbullu Gelin” dizisinde baş rolü paylaşan Aslı Enver ve Özcan Deniz arasında aşk dedikodularına Aslı Enver’den büyük tepki geldi! Aslı Enver, özcan Deniz’in eşinden boşanma sebebi olarak gösterilmesine öyle bir tepki verdi ki herkes hak vermek zorunda kaldı.

Geçtiğimiz sezon final kararı alan “İstanbullu Gelin” dizisinde Aslı Enver ve Özcan Deniz birbirine deliller gibi aşık bir çifti canlandırıyordu. Dizideki aşkın gerçeklik payı olmasa da Özcan Deniz eşinden boşanınca üstüne bir de Aslı Enver sevgilisi Murat Boz ile ayrılınca olan oldu. Dedikodular hızlıca yayıldı.

Aslı Enver uzun süredir birlikte olduğu Murat Boz ile ayrılınca sebep olarak Murat Boz’un iş arkadaşı olan Hadise gösterildi. Ancak Hadise bu durumu dillendiren magazin muhabirlerine sert bir cevap Murat Boz ile aşk yaşadığı dedikodularını yalanladı. aslı enver tepki verdi resmiAradan çok geçmedi ki bu dedikodulara bir yenisi eklendi. Özcan Deniz’in boşanma sebebi olarak Aslı Enver’i gösterdiler. Aslı Enver’e takıntılı olduğu iddia edilen Özcan Deniz’in eşine ona benzemesi konusunda baskı yaptığını bile söylediler. Hal böyle olunca önce Aslı Enver ardından da Özcan Deniz tepki gösterdi.

İşte sosyal medya hesabında Aslı Enver’in paylaşımı:

aslı enver resmi

Bu tepkilerin ardından Özcan Deniz de kayıtsız kalmadı. O da sosyal medya aracılığıyla şu mesajı sevenleriyle paylaştı.

özcan deniz resmi

Bu mesajlardan da aşikar olduğu üzere haklarındaki iddiaları iki taraf da sert bir dille yalanladı. Ayrıca bu yalan haberleri paylaşanları kınadıklarını belirtmekten geri durmadılar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı