Can Kırıkları

Ateşböceği 1 Ekim Pazar Akşamı Havada Aşk Kokusu Var

Star Tv’nin sevilen dizisi yaz sezonunda başlayan ve yeni sezonda da devam eden Ateşböceği önceleri salı günü yayınlanmasına rağmen gün değiştirdi ve pazar günleri yayınlanmakta. Mia Yapım’ın sevilen dizi Ateşböceği’nin senaryosunu ise Ebru Hacıoğlu kaleme almakta. Sevilen dizinin 1 Ekim Pazar günü yayınlanacak olan 13. bölümünde Aslı ve Barış’ın aşk dolu dakikalarını hep beraber izleyeceğiz.  Ateşböceği’nin 1 Ekim Pazar günü yayınlanacak olan 13. bölümünde yaşanacaklarla ilgili tüm detaylar haberimizin devamında…

ateşböceği resmi 1

Senaryosu Ebru Hacıoğlu tarafından yazılan dizi Ateşböceği 1 Ekim Pazar günü yayınlanacak olan 13. bölümünde yine heyecan dorukta. Aslı ve Barış uzun süredir birbirlerine olan duygularını itiraf edememekteydi. Seyirciyi mutlu eden gelişme ise artık yüreklerinde ne varsa dile getirip aşklarını itiraf ederler. Sevgili olan ikili adeta bulutların üstündedir. Herkese ve her şeye rağmen beraber olması için dua ettiğimiz ikilinin karşısında yine engeller vardır. Nedir mi bu engeller? Barış’ı bir türlü bırakmayan İlayda yine iş başındadır. Deniz’in epeydir sakladıklarının peşine düşen İlayda bakalım gerçeklere ulaşacak mıdır. Barış ve Aslı’nın aşkı karşısında hiç olumlu tavır sergilemeyen Cahide bu defa hiç olmadığı kadar Aslı’ya sert tepki verir. Ancak bu defa aşkının karşılığı olduğunu öğrenen ve daha da güçlenen Aslı da daha dik durur. Cahide’ye söyledikleri ise olaylara farklı bir boyut katar. 

ateşböceği resmi2

Başrol oyuncu kadrosunda Seçkin Özdemir, Nilay Deniz’in bulunduğu dizide ayrıca Seda Güven, Durul Bazan, Belma Canciğer, Şebnem Dilligil, Çağrı Çıtanak, Berkay Tulumbacı, Alicia Kapudağ, Umur Yiğit Vanlı, Lal Tayra Bahar, Çiğdem Aygün da rol almakta. Sevilen dizi Ateşböceği 1 Ekim Pazar günü yayınlanacak olan 13. bölümünde heyecanlı bir bölüm sizleri beklemekte. İşte buyrun o bölümden fragmanlar:

Ateşböceği  1 Ekim 13.Bölüm Fragmanı

 

 

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu