“Ateşböceği” Yeni Gününde Yeni Bölümüyle Sizlerle Olacak

Barış Yöş’ün yönetmen koltuğunda oturduğu senaristliğini ise Ebru Hacıoğlu’nun yaptığı Mia Yapım yapımı olan dizi Ateşböceği her perşembe saat 20:00’da Star Tv’de izleyici ile buluşmakta idi. 12.Bölüm itibariyle her hafta pazar günleri izleyici ile buluşacak olan dizi Ateşböceği yeni bölümüyle seyirciden yine tam not alacak. 24 Eylül Pazar günü 12.Bölümü ile sizlerin karşısında olacak olan “Ateşböceği” artık pazar günleri evlerinize konuk olacak.

Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz’in başrol oyuncu kadrosunda bulunduğu Ateşböceği, oldukça başarılı olan, yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine çeken genç avukat Barış ve babasının vefatı üzerine baba yadigarı arabasını bırakmayıp çalışan taksici Aslı’nın bir anda kesişen kaderlerini konu almakta. Barış, Aslı’nın hayatına girmesi ile hayata başka bir açıdan da bakmayı da öğrenir. İkili birbirlerini sevseler de uzun bir süre bu aşkı itiraf etmekte zorlanır.

12.bölümü ile 24 Eylül Pazar günü izleyiciyle buluşacak olan Ateşböceği’nde Aslı çok zor durumdadır. Emrah bir önceki bölümde aşık olduğu adam olan Barış’ın Aslı’yı hak etmediğini dile getirmişti. 11.bölüm sonunda yürekleri ağızlara getiren olay Emrah’ın Aslı’yı bayıltıp kaçırması olmuştu.

Aslı kurtulabildi mi ne oldu gibi soru işaretlerine neden olan 11.Bölüm, 24 Eylül’de yayınlanacak olan 12.Bölümde aydınlatıldı. Aslı kendine azda olsa gelir ve Emrah’ın direksiyon hakimiyetini bozup ve de onu yaralayarak kurtulmayı başarır. Barış ise Aslı’yı kurtarmak için çoktan yola koyulmuştur. Aslı ve Barış bu bölümde havuz başında çok hoş dakikalarla seyirciyi mutlu edecek. 

Ateşböceği Dizisi 12. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın