Dizi Haberi

Atiye 2. Sezon Ne Zaman? Çekimleri Başlıyor! (Netflix)

Atiye 2. Sezon Ne Zaman başlayacak? Kaç bölüm olacak? Atiye 9. bölüm ne zaman yayınlanacak? soruları oldukça merak ediliyor. Nihayet Atiye ikinci sezon için startı verdi. Göbekli tepenin esrarengiz olaylarına ışık tutacak olan ve Atiye’nin hikayesi bu sezonda daha derinlemesine konu alacak.

27 Aralık 2019 tarihinde ilk defa Netfilix’in orjinal dizileri arasında yayınlanan ve kısa sürece oldukça beğeni toplayan baş rollerinde Beren Saat’in yer aldığı sürükleyici gizem ve macera ağırlıklı Atiye’nin ikinci sezonu çok yakında başlayacak.

Atiye 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak

İlk anlaşma olarak ilk sezonda izleyicinin beğenisine göre tamam yada devam kararı alınması kararlaştırılmıştı. Ancak İlk sezon beklentilerini de üzerinde izlenme oranlarını yakalayınca ikinci ve final sezonu olan 3. sezonda kısa süre içinde onay aldı.

Amerikan şirketi Netfilix Türk dizileri ile ciddi beğeni toplamaya devam ediyor. Hakan Muhafız Aşk 101 ve ve Atiye ile ciddi gelir elde eden şirket yeni sezonda yine farklı Türk dizilerini dünyaya duyuracak.

Atiye 2. sezon ne zaman
Atiye 2. sezon resmi

Atiye’nin son sahnesinde Atiye toprak içinden sağ olarak çıkartılmış, Bir çok kişi hikaye son bulduğunu düşünse de dizinin final sahnesinde aynen şu ifade ile sevenlerine veda etti.

“Atiye’nin hikayesi şimdi başlıyor” Netfilix Atiye Arka Plan Sesi

Aslında Atiye kendi gücünün yeni farkına vardı. Bundan sonra bu gücünü ilerleyen bölümde kullanması gerekecek. Tabi bu gücü de elinde bulundurması gerekenler de olacak. Atiye de bu kişilere karşı mücadele edecek.

Atiye 2. Sezon Ne Zaman başlayacak diye kısa bir araştırma yaptığımızda Eylül 2020 tarihinde %100 Netfilix platformunda olacak. Tabi pandemi süreci bu süreyi ileri bir tarihe atabileceğini de unutmamak gerek.

Atiye 2. Sezon Kaç Bölüm Olacak

İlk sezon 27 Aralık 2019 tarihinde 8 bölüm olarka yayına girmişti. Netfilix dizilerinin sezon bölümlerini kontrol ettiğimiz de 6 ile 8 bölüm arasında oluyor. Bu nedenle Atiye ikinci sezon 6-8 bölüm arasında olacak.

Atiye 2. Sezon Ne Zaman yayınlanacak
Atiye 2. Sezon görseli

Bildiğiniz üzere TV dizilerine göre internet dizilerinin bir bölüm süreci 45 dakika oluşuyor. Bu hali ile dizde oyalama sahneleri olmadığı için oldukça akıcı izlenebiliyor. bir çok kişi Atiye’nin ikinci sezonunu bir gün içinde bitecektir.

Atiye 3. Sezon olacak mı?

İlk sezonun çok iyi izleme almasında sonra ikinci sezon kısa sürede onay alırken üçüncü sezonda şimdilik final sezonu olarka planlandığını ama ikinci sezonun ilk sezonu geçen bir izlenme oranı yakalaması halinde 4. sezona kadar uzatılabileceğini şimdiden söyleyebiliriz. Ancak şu an ki durum 3. sezon final sezonu olacak.

Atiye 2. Sezon Ne Zaman başlacağından, üçüncü sezon hakkında geniş çaplı bilgi verilmiştir. Bu tarihlerde herhangi değişiklik olduğun da bu konumuz yeniden güncelleyeceğiz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu