Oyuncu Kadrosu

Atv Gençliğim Eyvah Oyuncuları Netleşiyor!

Süreç Film imzalı Gençliğim Eyvah Oyuncuları netlik kazandı. Gençliğim Eyvah dizisi yaz aylarında ekranlara gelmeye hazırlanan dizilerden bir tanesi. Peki kimler var dizide? İşte Gençliğim Eyvah oyuncuları!

Sezon içerisinde yayın akışına devam eden dizilerin verdiği ara gittikçe uzarken bazı diziler sette önlem alıp çekimlere devam ederken bazıları sağlık önceliğimiz deyip beklemede olduğu şu günlerde yaz ayları dizileri de merak konusu oldu.

Yaz aylarında Atv ekranlarında yayınlanacak olan Gençliğim Eyvah dizisi oyuncu kadrosu şekillendi.

Gençliğim Eyvah Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Çekimleri için Beykoz Kundura Fabrikası’nda dekorların hazırlandığı ve mayıs ayı içerisinde sete çıkmayı planlayan Gençliğim Eyvah oyuncuları şunlar:

Cengiz Bozkurt (Arif Asmalı)

Suzan, Ahmet ve Ali adında üç evladı olan Urfalı Arif Usta, Hacer ile evlidir. Hacer’den çok korkar ama yokluğunda da iş çevirmekten geri durmaz. Yıllar sonra İtalya’dan gelen Zola’nın oğlu olduğunu anlasa da bu gerçeği gizlemek adına türlü oyunlar yapar.

Hatice Kavak Bozkurt ile evli olan oyuncu 1965 yılında Nevşehir’de dünyaya gelmiştir. Çağlayan Bozkurt adında bir erkek evladı olan oyuncunun Sena ve Ada adında da iki kızı vardır.

Babası Ziraat Bankası Müdürü olan oyuncu, Adapazarı, Ankara gibi pek çok şehri babasının mesleği nedeniyle görme şansı olmuştur. Çocukluğu Adapazarı’nda geçmiştir. cengiz bozkurt resmi

ODTÜ Fizik Bölümünü kazansa da bu bölümü bırakıp tiyatro eğitimi aldı. Bu süreçte tanıştığı İngilizce öğretmeni ile evlenip İngiltere’ye yerleşmiştir. Orada hayatını devam ettirmek için yeri geldi bulaşıkçı yeri geldi işportacı oldu ama eğitimini tamamlamaktan vazgeçmedi.

Goldsmith Güzel Sanatlar Fakültesi’nden mezun oldu. 2003 yılında Türkiye’ye geri dönse de yine sık sık oraya gitmiştir. “Parmaklıklar Ardında” dizisinde Ekrem rolü ile beğeni alan oyuncu asıl çıkışını “Leyla ile Mecnun” dizisiyle yapmıştır. Dizide Erdal Bakkal rolüyle herkesin beğenisini almıştır. “Pek Yakında”, “Hangimiz Sevmedik” , “Jet Sosyete”, “Cinayet Süsü” adlı yapımlarda yer alan oyuncu 2008 yılında moda tasarımcı Hatice Kavak ile evlendi. Bu evliliğinden iki kızı vardır.


Levent Ülgen (Zekeriya Bozoğlu)

Veysi, Azra ve Ayşe adında üç evladı olan Zekeriya Usta Adana kebap konusunda ustadır. Yıllar sonra İtalya’dan gelen Çavi adında bir evladı olduğunu öğrenen Zekeriye bu gerçeği eşi duymasın diye ter dökerken bir taraftan da onun babasız büyümüş olmasına üzülür. Eşi Nuriye bu gerçeği öğrendiğinde ise kızılca kıyamet kopar.

Gençliğim Eyvah Oyuncuları arasında yer alacak ve izleyenleri gülmekten kırıp geçirecek olan usta isim bu yaz boyunca ATV ekranlarında olacak. Ağustos 1962 yılında Konya ilinin Cihanbeyli ilçesinde hayata gözlerini açan Levent Ülgen’in babası, bir bankada müdür olarak çalışmıştır. Ailenin iki çocuğundan olan Ülgen, bir kız kardeşe sahiptir. Lise eğitimini “Ankara İnönü Lisesinde” tamamlayan oyuncu, Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Fizik Bölümü mezunudur. levent ulgen resmi

Oyunculuğa ilgili olan Ülgen, mezuniyetten sonra bu konuda da eğitim almaya karar verip, “Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü” de tamamlamıştır. Devlet Tiyatrolarında görev yapmaya başlayan Ülgen, hem oyuncu hem de yönetmen olarak görev almıştır.

“En Son Babalar Duyar” adlı TRT 1’in sevilen dizisinde Kadir adında evin babasının en çok yakındığı damadına hayat verdi. Bu karakterin en çok kullandığı söz olan Hallederiz lafı ile oyuncuya gerçek hayatta bile “Hallederiz Kadir” diye şaka yapan pek çok kişi olmuş.

Sunuculuk konusunda da oldukça başarılı olan Ülgen, yine aynı kanalda “Bir Kelime Bir İşlem” adlı programın sunuculuğunu yapmıştır. Atv dizilerinden “Kocaman Ailem” dizisinde Hulusi, “Kuzgun” dizisinde Rıfat karakterine hayat vermiş olan oyuncu bu dizide başrolde yer alacak.


Günay Karacaoğlu (Hacer Asmalı)

Arif’in eşi olan Hacer, babasından kalma dükkanın başın eşi Arif’i geçişmiş. Arif’in en korktuğu isim olan Hacer, fedakar bir anne ve otoriter bir eştir. Ailesi için her şeyi yapabilen Hacer, Veysi’yi içgüveyi olarak kabul etse de Azra’yı gelini olarak kabul etmeye hiç niyeti yok. Zola’nın Arif’in oğlu olduğunu öğrendiği zaman kıyamet kopacak.

13 Mart 1971 yılında Kayseri’de dünyaya gelen oyuncu 20 yaşında Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır.

gunay karacaoglu resmi

Arka Sokaklar dizisinden tanıdığımız Şevket Çoruh’un eski eşidir. Son olarak “Hayati ve Diğerleri” dizisinde rol almış olan oyuncu, komedi dizilerinin vazgeçilmez oyuncularından biridir.


Ulviye Karaca (Nuriye Bozoğlu)

Dükkanın da evin de düzeni Nuriye’den sorulur. Zekeriya’nın eşi olan Nuriye, onun en korktuğu kişidir. Evdeki herkes ondan korkar. Oğlu Veysi, düşmanın kızı Suzan ile kaçıp evlenince dünyası başına yıkılır. Hacer ile düşman olan Nuriye, Çavi ile ilgili gerçeği öğrenince Zekeriya kaçacak yer arayacak.

Beni Affet dizisinde önemli bir karakterden sonra şimdi Gençliğim Eyvah Oyuncuları arasına adına yazdırmayı başardı. Zekeriya’nın eşi Nuriye, dükkandaki bütün işler ondan sorulur.Gençliğim Eyvah - Nuriye Bozoğlu

Zekeriya’dan çok dükkanda olup bitene hakim birisidir. Otoriter bir yapısı olduğu için ev halkı Zekeriya da dahil olmak üzere herkes ondan hem korkar hem de çekinirler. Bu dünyada en çok değer verdiği Veysi’si düşman kızı evlenmesi ile hayal kırıklığı yaşamıştır. Aynı zamanda Hacer’in de bir numaralı rakibidir.


Elif Doğan (Azra Bozoğlu)

Zekeriya ve Nuriye’nin kızı olan Azra, kendini bildi bileli babasının düşmanı Arif’in oğlu Ahmet’e aşıktır. Ahmet ile olan aşkları Ahmet’in Leyla ile basılması sonrasında sekteye uğrar. Ahmet’e acı vermek için ona ilgi duyan Zola’ya yakınlaşır yakınlaşmasına ama Ahmet ile Zola’nın kardeş olduğu gerçeği ortaya çıkınca Azra şok olur.

6 Eylül 1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açan oyuncu, 1,62 boyunda ve 53 kilo ağırlığındadır. Lisans eğitimini “İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müzikal Bölümü” alanında tamamlamıştır. Dans konusunda da eğitim almış olan oyuncu, dizi sektörüne ilk adımı “Aşk Laftan Anlamaz” isimli dizi sayesinde atmıştır. Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde babası hapiste, üvey annesinin baskısı altında yaşayan, sesi oldukça güzel olan “Zeynep” karakteri ile hem sesinden hem de oyunculuğundan dolayı büyük beğeni toplamıştır.elif dogan kimdir resmi

Çukur dizisinde de Hale karakteri ile adından söz ettirmiş olan Elif Doğan, dizide Aliço karakterine aşık olmuş ama Beyfendi’nin adamı tarafından öldürülmüştü. Bu beklenmedik ölüm sonrasında pek çok eski defterler açıldı. Diziden ayrılsa da dizide herkesin hafızasına kazınan isimlerden olmayı başardı. Darısı Başımıza dizisinde baş rolde yer almış ve Öykü karakterine hayat vermiştir. Son olarak “Zengin ve Yoksul” dizisinde Aleyna karakterine hayat vermiştir. 


Burak Tozkoparan (Zola Asmalı)

Arif’in varlığından yıllarca haberi olmadığı oğludur. Çavi ile babasını aramaya geldiğinde gerçeği bir süre sonra öğrenecektir. Bu süreçte ise Azra’ya aşık olacaktır. Ahmet ile kardeş olduklarını öğrendiklerinde ikisi de şok olur.

4 Kasım 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Okan Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü mezunudur. Akrep burcu olan oyuncu aslen Rizelidir.

Hem oyuncu hem de müzisyen olan Burak Tozkoparan, son olarak geçtiğimiz yıl yayınlanan “Sesinde Aşk Var” adlı filmde başrolde yer almıştır. Filmde hem oynamış hem de sesiyle herkesin beğenisini bir kez daha kazanmıştır.

Türk Kızılayı Kartal Anadolu Lisesi’nde öğrenci iken katıldığı 14. Liseler Arası Müzik Yarışmasında baterist çalma konusunda birinci olmuştur. Bu yarışma sayesinde Okan Üniversitesinde yüzde yüz burslu olarak eğitim almıştır.burak tozkoparan kimdir resmi

“Pervane” grubunda baterist olarak çalışmış olan Burak Tozkoparan, oyunculuk ile de kariyerine yeni renk katmıştır. “Paramparça” dizisi ile sektöre adım atan oyuncu dizide Ozan karakterine hayat vermiştir. “Hesapta Aşk” filmiyle de film sektöründe adını duyuran oyuncu filmde Mert rolüyle de büyük beğeni kazanmıştır.


Ekin Mert Daymaz (Ahmet Asmalı)

Arif ve Hacer çiftinin oğlu olan Ahmet, hayalperest bir yapıya sahip. Dükkanı satmaya kadar cesaret eden Ahmet, Azra’nın da en büyük aşkı ancak Leyla ile yakalanması Azra’yı kızdırır. Kendini affettirmek için çaba verirken kardeşi olduğunu bilmediği Zola da rakip olarak karşısında olacak.

Ağlama Anne dizisinde Alev’in kızı olan Zeynep’e aşık olan Mert’e hayat vermiş olan Ekin Mert Daymaz, 1990 yılında dünyaya gelmiş.Hollanda doğumlu olan oyuncu çocukluk yıllarını İstanbul’da geçirmiş. Spora ilgili olan oyuncu liseden sonra basketbol konusunda kendini yetiştirme kararı almış ve Haliç Üniversitesi Antrenörlük ve Fitness Bölümünden mezun olmuştur. 2013 Best Model of The World’de 3. olan oyuncu bu yarışmanın akabinde oyunculuk üzerine eğitim almıştır.yıllar sonra ekin mert daymaz resmi2014 senesinde ekranların sevilen dizilerinden Not Defteri dizisinde Egemen’e hayat vermiştir. 


Erdem Kaynarca (Çavi)

Erdem Kaynarca 1992 yılında dünyaya gelmiştir. Kültür başkentimiz olan İstanbul’da dünyaya gözlerini açan başarılı oyuncunun en büyük tutkusu kitap okumaktır. Altı yaşından beri en büyük tutkusu olan kitaplardan uzak bir hayat hayal dahi edemeyen oyuncu liseye geçtiğinde de buna uygun bir meslek edinmeye karar vermiştir. Filozof olma hayali kuran oyuncu Ortadoğu Üniversitesi Felsefe Bölümünde eğitim almıştır.

Felsefe anlamında gerekli eğitimini alan oyuncu üniversite yıllarında tiyatro ile tanışmış ve bu anlamda kendini yetiştirmeye karar vermiştir. Kadir has Üniversitesi Tiyatro Bölümünde de oyunculuk üzerine eğitimini tamamlayan Kaynarca, profesyonel bir yüzücü. Diğer spor dallarıyla da arası gayet iyi olan oyuncu oyunculuk kariyerine Show Tv ekranlarının sevilen dizisi “Kalp Atışı” adlı dizi ile adım atmıştır.yasak elma dündar kim erdem kaynarca resmi Bu dizide canlandırdığı Mehmet karakteriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran oyuncu, daha sonra “Emanet” adlı sinema filminde rol almıştır. Ardından “Bir Deli Rüzgar” dizisinde rol alan oyuncu son olarak “Yasak Elma” dizisinde Dündar karakterine hayat vermiştir. Genç oyuncunun boyu 182 cm kilosu ise 75 kg dır.


Zehra Yılmaz (Çağla)

Son olarak “Cennetin Gözyaşları” dizisinde başrolde yer alan oyuncu, 1992 yılında Mersin’de dünyaya gelmiştir.  Marmara Üniversitesi mezunu olan oyuncu ilk kez kamera karşısında “Bugün Ne Giysem” adlı moda yarışması ile çıkmıştır. Bu yarışmada tarzı ile adından söz ettiren Yılmaz daha sonra oyunculuk eğitimi almıştır. Cüneyt Sayıl Oyunculuk Atölyesinde eğitimini tamamlamıştır. zehra yilmaz resmi

Güzel oyuncu ilk kez 2016 yılında kamera karşısına çıkmıştır. Pek çok oyuncunun kariyerinde önemli yeri olan “Arka Sokaklar” dizisinde üç sezon rol almıştır. Suna rolüyle bu dizide rol alan genç oyuncu daha sonra gençlik dizilerinden belki de adını en sık duyduğumuz dizilerden “Bodrum Masalı” dizisinde Rana karakteri ile seyirci karşısına çıkmıştır.

Kadrosunda yer aldığı bir diğer önemli yapım ise “Kara Yazı” adlı dizi olmuştur. Bu dizide yine dizinin en önemli karakterlerinden biri olan Melisa karakterine hayat vermiştir. Yine aynı yıl Atv’de yayınlanmış olan “Cennet’in Gözyaşları” dizisinde Melisa rolünü canlandırmıştır. 


İpek Çiçek (Ayşe)

26 Mart 1999 tarihinde dünyaya gelmiştir. İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu son olarak rol aldığı “Mucize Doktor” dizisiyle büyük beğeni kazanmıştır. Dizide Betüş’ün ablasına (Kübra) hayat veren oyuncu kardeşi için canını ortaya koyan bir ablaya hayat vermiştir.

ipek cicek resmi

Asya Kocaman Oyunculuk ajansına bağlı olarak çalışan oyuncu 21 yaşında. Bilgi Üniversitesi’nde oyunculuk üzerine eğitim alan oyuncu henüz mezun olmamıştır. Beyti Engin’den oyunculuk üzerine ders alan Çiçek, 2019 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanmış olan kadrosunda Alina Boz ve Alp Navruz’un yer aldığı “Elimi Bırakma” dizisinde rol almıştır. Dizide Gamze karakteriyle beğeni alan oyuncu, 158 boyunda ve 50 kg ağırlığındadır.


Bahar Süer (Suzan Asmalı Bozoğlu)

13 Şubat 1985 yılında Ankara ilimiz de dünyaya gelmiştir. 2012 yılında Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümünü başarı ile tamamladıktan sonra tiyatro sahnelerin de boy göstermeye başlamıştır. Lisans eğitimi olarak ayrıca oyunculuk bölümünü okumadan önce Gazi Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olmuştur.Şampiyon Mücella (Bahar Süer)

İlk defa kamera karşısına 2012 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanan Avrupa Avrupa isimli dizide Nezahat karakteri ile sektöre adım atmıştır. Her oyuncunun ülke çapında tanınmasına etki eden ya bir diz ya bir film yada bir reklam sayesinde parladığını görüyoruz. ahar Süer’in de yıldızının parlamasına etki eden en önemli yapım ise 2014 yılında “Seksenler” isimli dizide 3 sezon boyunca Emel karakterini canlandırması sayesinde tanınan bir oyuncu olmuştur. Son olarak “Şampiyon” dizisinde Mücella karakterine hayat vermiştir. 


Kemal Uçar  (Veysi Bozoğlu)

ATV ekranlarında yayınlanan Gençliğim Eyvah dizisinde Zekeriya’nın oğlu Veysi karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Kemal Uçar’dır. Kemal Uçar; 1985 yılının mart ayında ve 29. gününde Adana ilinde dünyaya gelmiştir.

Gençliğim Eyvah Veysi Resmi - Kemal Uçar
Veysi Uçar Resmi (Gençliğim Eyvah Veysi)

29 Mart 1985 tarihinde dünyaya gelen başarılı oyuncu “Ezel” dizisinde Ezel’in kardeşi rolüyle hafızalara yer etmiştir. can kırıkları kemal uçar resmiAyrıca TRT 1 ekranlarında yayınlanmış olan “Yamak Ahmet” dizisinde başrolde yer alan oyuncunun canlandırdığı Ahmet karakteri de yine oyuncunun kariyerinde önemli bir yere sahiptir. Son olarak Atv ekranlarında yayınlanmış olan “Can Kırıkları” dizisinde rol almıştır.


Ecem Atalay  (Leyla Yıldız)

Babasının firmasında çalışan iç mimardır. Her ne kadar babasının şirketinde çalışıyor olsa da işçiler, Leyla’yı patronun kızı olduğunu bilmiyorlar. Gençliğim Eyvah - Leyla Yıldızİstediği her zaman olmuş. Bu sepele asla mağlubiyet yoktur onun literatüründe. İlerleyen süreçte Çavi ile aşk yaşayacak. Babası ise ikilinin aşkını öğrenince, harekete geçip ayırmak için elinden geleni yapsa da ikilinin aşkını yıkamayacak.

Ecem Atalay kimdir ile devam edelim. “4N1K” dizisiyle dikkat çeken oyuncu Yasemin Özbudun Ajansa bağlı olarak çalışmaktadır.ecem atalay resmi

Saim Güveloğlu ile Temel Oyunculuk dersi almış olan Atalay, Bilgi Üniversitesi Medya İletişim Bölümü mezunudur. “Dijital Esaret” adlı sinema filminde rol almış olan oyuncu, 1998 yılında dünyaya gelmiştir.


Beyti Engin (Muhtar Metin)

1981 yılının Eylül ayında Gelibolu ilimizde hayata gözlerini açan Beyti Engin, Başak Burcudur. Çanakkale de doğmasına rağmen gençliğini Edirne de yaşadı. Kendisinde oyunculuk yeteneğini fark ettikten sonra Edirne de Halk eğitimde kendisini geliştirmeye başladı. Daha sonra Sanat Tiyatrosunda görev almaya başlayan Beyti Engin 18 yaşına geldiğinde İstanbul’a yerleşti. İstanbul’a geldikten sonra “Diyalog” adlı yerde oyunculuk eğitimi aldı.

4n1k ilk aşk fizikçi ( 4n1k fizikçi gerçek adı )

 “Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı” mezunu olan oyuncu, hem tiyatro hem dizi hem de seslendirme sanatçılığı yapmaktadır. İlk kez kamera karşısına 2014 yayınlanan “Avrupa Yakası” dizisinde konuk oyuncu olarak bu sektöre adım atmıştır. “No: 309” dizisinde Şadi karakterini canlandırmıştı.  “8. Saniye” sinema filminde oldukça etkili bir karakteri oynamış olan oyuncu “4N1K” dizisinde bir Fizik Öğretmenine hayat verdi.


Anıl Şahan Karataş (Necdet)

Daha önce 2018 yılında “Hile” adlı yapımda rol almıştır. Aydın doğumlu olan oyuncunun babası devlet memurudur.anıl sahan karatas resmi

Lise yıllarında tiyatro oyunlarında rol almaya başlayan Karataş, Elifname Tiyatro Topluluğuna dahil olmuştur. “Yedi Kocalı Hürmüz” adlı tiyatro oyununda “Allaç Rüstem” karakterine hayat veren oyuncu, Cenk Behram Su’nun oyunculuk kariyerindeki desteğini dile getiriyor.

Velhan Çantay Talent Management’a bağlı olarak çalışan Anıl Şahan Karataş, Gençliğim Eyvah Necdet karakteriyle dikkat çekmektedir.


Aysun Metiner (Çavi’nin Annesi)

1972 yılında dünyaya gelen oyuncu “Arka Sokaklar”, “Bana Şans Dile”, “Hile” yapımlarıyla tanınmaktadır. 1996 yılında yer aldığı “Şaşıfelek Çıkmazı” dizisiyle sektöre merhaba diyen oyuncu “Ruhsar” dizisince Mücella karakterine hayat vermiştir.

2001 yılında “Bana Şans Dile” sinema filmiyle adından söz ettiren oyuncu, “Asmalı Konak” dizisinde Lale Karadağ rolüyle kariyerine devam etmiştir.aysun metiner kimdir resmi

2007 yılında “Arka Sokaklar” dizisinde Nilgün rolüne hayat veren Metiner, son olarak 2019 yılında “Hile” adlı yapımda Sevgi rolüyle seyirci karşısına çıkmıştır.


Fulden Akyürek (Zola’nın annesi)

Başarılı oyuncu, 1982 doğumlu. Sakarya’da dünyaya gelen oyuncu “Seni Yaşatacağım” adlı dizi ile ilk kez kamera karşısına çıkmıştır.

“Aşkımızda Ölüm Var”, “Ispanaktan Nağmeler”, “Çanta” adlı yapımların ardından Kanal D’nin sevilen dizisi “Arka Sokaklar” dizisinde Bahar karakterini canlandırmıştır. “Sürgün Hayatlar”, “Zoraki Başkan”, “Cümbür Cemaat Aile”, “İzmir Çetesi”, “Seninki Kaç Para” adlı yapımlarda rol almış olan Akyürek, rol aldığı “Galip Derviş” dizisi ile adından söz ettirmiştir.fulden akyurek kimdir resmi

“Kardeş Payı” dizisinde Hilmi’nin eşine hayat vermiş olan güzel oyuncu, “Polis Akademisi Alaturka” , “Leblebi Tozu”, “Umut Apartmanı” adlı sinema filmlerinde rol almıştır. “Makas” filminin ardından 2017 yılında “Yaşamak Güzel Şey” adlı filmde rol almıştır.

Akyürek, Fox Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Bir deli Rüzgar” dizisinde bir ses sanatçısına hayat vermiştir. “Nöbet” dizisinde de yine ses sanatçısı olan Sitare karakterine hayat vermiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu