Avlu Alp Öldü Mü? Deniz, Alp’i Öldürecek Mi? Kudret’in Oğlu Alp Karakteri, Diziye Veda Mı Ediyor?

Limon filmin yapımcılığını üstlendiği Avlu dizisinde bu hafta çok önemli bel gelişme olacak. Avlu Alp öldü mü? şeklinde sosyal medya çalkalanırken bizlerde bu konuya açıklık getirmek istedik. Kudret’in oğlu Alp ölecek miDeniz, Alp’i öldürdü mü? Nasıl bir karşılaşma yaşandı? Hepsini tek tek siz değerli okurlarımıza anlatacağız.

Alp Ölecek Mi? Avlu Kudret’in Oğlu Diziden Ayrılacak Mı?

Limon filmin yapımcılığını üstlendiği 29 Mart 2017 Perşembe günü ilk sınavına çıkan Avlu dizisinde önemli bir karakterin, diziden ayrılıp ayrılmayacağı sosyal medyayı alt üst etmiş durumda. Bu karakter dizinin en başından itibaren var olan ve Deniz’in kızı Ecem’i bizzat elleri ile öldüren Avlu alp ölecek mi? Yada  Alp’i, Deniz öldürecek mi? soruları oldukça fazla dillendirilmeye başlandığı şu günlerde gerekli araştırmaları yapıp yeniden karşınıza geldim.

Avlu dizisi, 25 senedir 140 ülkede yayınlanmış ve büyük beğeni almış olan “Prisoner” adlı dizinin uyarlamasıdır. Dizinin uyarlamasını da kontrol ettiğimizde her olayın birebir benzemediğini ve illaki farklılıkların olduğunu gördük. Avlu dizinini senaristleri Cafer Özgül, Mehmet Güzelbeyoğlu, Caner Yalçın ve Ayça Üzüm’ün ülkemiz şartlarına ve toplumuna uygun hale getirmesi nedeni ile dizinin aslı hakkına edindiğim bilgiler her ne kadar Alp’in öldüğünü işaret etse de bana yeterli olmadı.avlu alp (deniz can aktaş) resmi 2

Avlu dizisi Alp ölecek mi? Yoksa Deniz’i yakalatıp polislere mi teslim edecek? Bu sorunun cevap bulması açısından oyuncunun yaptığı bir anlaşma olup olmadığını kontrol ettiğimizde, basına yansıyan bir anlaşmasının da olmadığını gördük. Ancak diziyi yakında izleyenler, Deniz’in caza evinden kaçmasının tek sebebi kızı Ecem’in intikamını almak ve bu sebeple kusursuz bir plan yapıp ceza evinden kaçtı. Dizinin yeniden ceza evine dönmesi ve Kudret ile yeniden karşı karşıya gelmesi için arada tek engel yada şartların eşitlenmesi için olacak tek olay Alp’in ölmesi ve Deniz’in bu hava ile Kudret’in karşısına çıkması gerekiyor. 

Dizinin yayınlanan fragmanına şüphe ile yaklaşıp bir aldatmacadan mı ibaret? Diye şüphelensek de elde ettiğimiz buldular Alp’in kesinlikle dizide öldüğü yönündedir. Artık kılıçlar çekildi ve Deniz ile Kudret’in şartları eşitlendi. Her iki tarafta acılı ve evlatlarını kaybetmiş iki anne var ve öfkesi yakındakileri yakıp kül edecek. Bakalım bu savaştan kim galip çıkacak.Avlu Psikolog Melis Resmi 2

Bu arada Avlu Alp kim olduğunu merak ediyorsanız tıklayınız. Bu arada ceza evine çantalı ve çok önemli biri geliyor. Sizce bu gelen kişi kim? Biraz düşündükten sonra eminim ki bulacaksınız. Gelen kişi bir zamanlar cezaevinde müdürlük yapmış biri. Şimdi Yeni cezaevi müdürünü denetlemeye gelen Avlu Melis karakteridir. Kim olduğunu merak ediyorsanız pembe butona tıklayıp Melis kim olduğunu öğrenebilirsiniz.

Avlu Alp’in Öldüğü Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın