Avlu

Avlu Bade Kim?(Yeni Gelen Mahkum) Bade’nin Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında?

Star Tv ekranlarının her perşembe ekranlara gelen ve seyircisi tarafından büyük bir ilgiyle takip edilen dizisi Avlu oyuncu kadrosu ile adından söz ettirmekte. Avlu dizisi Bade de yeni karakterlerden biri oldu.

Peki Avlu dizisi Bade kimdir, Avlu Bade’nin gerçek adı ne, hangi dizide oynadı sorularının cevapları yazımızda siz değerli takipçilerimizle. 

Avlu Dizisi Bade Kimdir? Avlu Bade’nin Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında?

Demet Evgar’ın muhteşem oyunculuğu ile ekranlara gelen Avlu dizisi 4 Ekimde yayınlanan bölümüyle de seyirciyi ekranlara kilitledi. Deniz bu bölümde adeta gözü dönmüş bir halde annesi Kudret’i ziyarete gelen Alp’i öldürmeye bile kalktı. Ancak müdürenin dikkati sayesinde Alp ölmedi ama boğazında bıçak yarası izi ile çileden çıktı.

Alp’in selamı ile Avlu’ya üç kişi geldi. Deniz Naciye’nin uyarısının da etkisiyle Alp’in bir şeyler planladığının farkındaydı. Ki beklenen de oldu. Kameraların kapatıldığı anda Deniz’in boğazına sarılıp sana sürprizim var diye de Alp’in selamını iletti. İçeri giren mahkumlardan biri Bade. Bade yeni mahkumlardan birisi.

Alp’in görevlendirdiği mahkumlardan biri. Milli sporcu olan Bade doping iddiası üzerine araştırılmış ve iddiaların doğru olması üzerine hapse girmiştir. Küt ve siyah peruk gibi saçlarıyla dikkat çeken Bade tam bir sporcu formunda. Kaslı vücut yapısıyla da dikkat çeken Bade, avlu dizisine yeni gelen oyuncular deyince ilk akla gelenlerden biri oldu.avlu bade kim sevda dalgıç resmiAvlu dizisi bade’nin gerçek adı ise Sevda Dalgıç. Bir dönemin sevilen dizisi Arka Sıradakiler dizisinin Özgesi öyle bir değişimle ekranlara geldi ki görenler açıkçası yok canım dediler. Neden mi? Özge karakterini canlandırırken sarı saçlarıyla dikkat çekerken daha sonra spora daha da fazla ilgi gösterip sportif bir görüntü elde etmiş durumda.

Saçlarını da sarıdan siyaha boyayan oyuncu siyah saçlarıyla farklı bir tarza bürünmüş durumda. 1984, İstanbul doğumlu olan oyuncu Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk konusunda eğitim almıştır.

Hamdi Alka’nın yönetmen koltuğunda oturduğu Arka Sıradakiler dizisinde Özge karakteriyle büyük beğeni alan Sevda Dalgıç sekiz yılın ardından Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Avlu ile ekranlara döndü.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu