Avlu

Avlu Deniz Kimdir? Gerçek Adı Ne? Daha Önce Hangi Dizide Oynadı?

Star TV de yakında başlayacak olan Avlu dizisi 29 Mart Perşembe günü ilk sınavına çıkacak. Hapishanede bir mahkumların anlatılacağı Avlu dizisi Deniz kim? daha önce hangi dizi ve filmlerde rol aldığını ayrıca oyuncunun yaşı boyu kilosu hakkında detaylı bilgiye bu yazımızda ulaşabilirsiniz.

Avlu Dizisi Deniz Karakteri Kimdir?

Star TV ekranlarında 29 Mart Perşembe günü başlayacak olan dizinin Limon filmin yapımını üstlendiği, Hayri Aslan’ın yapımcılığını yaptığı, yönetmek koltuğunda Yüksel Aksu’nun oturduğu Avlu dizisinde Deniz Demir karakterini sizlere anlatmaya ve tanıştırmaya çalışacağım. Deniz, güzel ve alımlı olduğu kadar zeki bir kadındır. Tüm Oyuncu kadrosuna ulaşmak için [pembebuton]TIKLAYINIZ[/pembebuton]

Üniversitede yıllarında hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan ve müzik ile ilgilenen Hakan ile tanışırlar. Hakan o zamanlar kibar ve nazik bir yapısı ile Deniz’i etkilemeyi başarır. Hakan ile Deniz üniversiteden sonra hemen evlenirler. Hakan zengin bir ailenin gelmektedir.

Hakan annesini erken yaşta kaybetmesinden sonra anne gibi gördüğü ablası Nilgün’ün sözlerini dikkate almaya başlayınca Hakan ile Deniz’in arası yavaş yavaş açılmaya başlar. Bu arada Deniz’in Hakan’dan olma Ecem doğması ikilinin arasını düzeltmek yerine işin içine alkol de girince Deniz’i darp etmeye başlar. Deniz kendisine yapılan onca eziyet ve dayakları artık alışmıştır.

Avlu dizisi Deniz (Demet Evgar) Resmi 1

Hakan daha da ileriye gidip evladı Ecem’e el kaldırmaya kalkınca o sakin Deniz’in bir anda gözü kararık kocası Hakan’a karşı gelir. Hakan alkolün etkisi ve aldığı darbe ile olduğu yere yığılır. Deniz’in kendi adaletini sağlayıp kızını kurtarmasını adli makamlara tam olarak anlatamaz. Hakan ölmemiştir. Ona rağmen tutuklanıp ceza evine girmiştir. Ceza evinde ise kendisini bekleyen bambaşka bir dünya vardır. Bu dünyada önce ezik olan ardından tüm kötülüklerle baş etmeye başarmaya çalışan bir anne bir kadın hikayesini izleyeceğiz. 

Avlu Dizisi Deniz’i Kim Canlandırıyor?

Star Tv de perşembe günü başlayacak olan Avlu dizisinin daha şimdiden meraklıları ve fanları oluşmaya başladı bile. Dizi izlenme konusunda  istediği reytingleri alacak gibi gözüktüğünü söyleyip Avlu Deniz’in gerçek adı ne? Avlu dizisinde Deniz Demir karakterini kim canlandığını ve  oyuncunun gerçek adı söyleyelim.

Avlu dizisindeki Deniz karakterini Demet Evgar canlandırmaktadır. Mayıs 1980 yılında kaysısı ile ünlü olan Manisa da hayata gözlerini açan Demet şu an 37 yaşındadır. Oyunculuk hayatına 1997 yılında lise son sınıfta iken Manisa da bulunan “Asfem Tiyatrosunda” hem eğitim alıp hem de tiyatro oyunlarında oynamaya başladı.

İlk kez seyirci karşısına “Kaç Baba Kaç” oyunu ile sahnede kendisine yer bulmuştur. Eğitmenlerinin destek ve yönlendirmesi ile oyunculuk üzerine lisans düzeyinde eğitim almak için “İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı” bölümünü kazanmıştır. Üniversiteyi başarı ile tamamladıktan sonra Demet Evgar Tv karşısına tiyatro sahnesinden daha erken girmiştir. Dönemim en meşhur dizilerinden olan 1995 yılında “Çiçek Taksi” dizisinde “Safiye Yıldız” karakteri ile dizi sektörüne giriş yapmıştır.

Üniversite yıllarında “Yedi Numara” dizisinde “Yeliz” karakteri ile kendisini izlemiştik. Demet Evgar’ın oynadığı ilk iki dizi sayesinde artık bilinen bir oyuncu olmasını sağlamıştır. Bu dizilerden sonra gene dönemin popüler dizileri arasında olan “Tatlı Hayat” dizisinde “Defne” karakterini çok başarılı bir şekilde canlandırmıştır.

Avlu dizisi Deniz (Demet Evgar) Resmi 2

2005 yılında askeri dizi olan “Emret Komutanım” adlı dizide “Çiğdem üsteğmen” olarak bir askeri filmde de başarı ile oynamış ve rolünün hakkını vermiştir. Yakın zamanda ise belki bir çoğumuzun aklında kalan 2011 yılında yayınlanıp toplamda 6 sezon devam eden “1 Erkek ve 1 Kadın” dizisinde “Zeynep” karakterini sanırım hatırlamayanımız yoktur.

Son olarak Avlu dizisine dahil olmadan evvel 2017 yılında “Sofra Sırları” sinema filminde Neslihan’ı canlandırmıştı.  Demet Evgar 17 yaşından itibaren 20 yılda tiyatro oyunları hariç toplam 30 adet dizi veya filmde kendisine yer buldu. Demet Evgar’ın yaşı boyu kilosunu merak mı ediyorsun? Bu sorunun cevabı bir alt başlıkta sizi bekliyor. 

Demet Evgar’ın Yaşı, Boyu, Kilosu

Demet Evgar Avlu dizisinde baş rol oynayacak. Demet hanım 1980 yılında dünyaya gelmiştir. Şu an 37 yaşındadır. 1.62 santim boyunda olan güzel oyuncu 58 kg ağırlığındadır.

Demet Evgar’ın Sesinden Bir Şarkı

Demet Evgar, oyuncu olduğu kadar sesinin de güzel olduğunu ispatlayan o performansı sizlerle.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu