Avlu

Avlu Deniz Öldü Mü? Gerçekten Deniz Ölecek Mi? (7 Mart Perşembe 2019)

Avlu dizisi 7 Mart 2019 Perşembe günü Star TV’nin en sevilen dizilerinden olan Avlu ekranlara geldi. Geçtiğimiz hafta çok heyecanlı bir şekilde bitmişti ve herkesin aklında Deniz ölecek mi? soruları merak ediliyordu. Şimdi ikinci ameliyatını kaldıramayan Deniz öldü olarak söylendi. Peki ya gerçekten Deniz öldü mü? Tüm bu soruların cevabını %100 doğru bilgi ile sizlere ulaştırmaya çalışacağız. Sakın bir yere ayrılmayın.

Avlu Dizisi Deniz Gerçekten Öldü Mü?

En başta söyleyeyim Deniz ölmedi… Siz hemen cenaze namazı bile kılındı. Siz ne diyorsunuz diyebilirsiniz. Arkadaşlar bu olayların arkasında ceza evinde Kudret’in telefon konuşmasında Deniz’i hastanede öldürmesi üzerine Tolga’nın bir taşla iki kus vurmak istemesi ile planladığı bir olay bu. Tolga Deniz’i öldürmek isteyenleri engellerken, diğer taraftan da Azra’yı yakalamaya çalışmak için harika bir plan. Bu benim kafamdan uydurduğum bir şey değil kaynaklarından %100 öğrendiğim bir bilgiyi sizlerle paylaşmak istedim. Avlu dizisi Deniz (Demet Evgar) Resmi 2

Hatırlarsanız Kudret’in oğlu, Deniz’in kızını öldürmüştü. Deniz ceza evinde intikam yemini etti ve Kudret’in oğlunu öldürmesi için harika bir kaçış planı yaptı ve ceza evine suçsuz olarak giren masum biri ceza evinden kaçıp azılı bir suçlu haline getirdi. Tabi daha sonrasında yaralandığı için fazlaca kaçamadı ve yeniden girdiği ceza evine bu sefer gerçek suçlu olarak döndü ve dengeleri tümüyle değiştirdi. Artık yolcu değil, kaldığı yerde hancı olmuştu. Tıpkı Kudret gibi.Avlu dizisi Deniz (Demet Evgar) Resmi 1

Kudret’in elinde olmasına ve Kumar, Alkol, uyuşturucu gibi işleri yapanları cezalandırıp içeride çekilen her anı arınmak olarak geçirmelerini ve mahkumların dışarıya çıktıklarında kötü alışkanlıklarından kurtularak çıkmasını istemişti. Bu işten para kaldıran Kudret hem oğlunu öldüren, hem de içerideki işlerine burnunu sokan, Deniz’i ortadan kaldırmak için adamları ile Deniz’in kaldığı kısmı bastı ve onu yaraladı. Dizide Deniz öldü olarak gösterildi ama Deniz kesin olarak ölmedi.

Tolga aldığı istihbarat doğrultusunda Deniz’i herkesten koruyamayacağını anladığı için, hem Melis hem de Murat ile bu plana dahil etti. Doğal olarak bunlarda plana dahil oldular. Tolga tek bir hamle ile hem Deniz’i kurtaracak, hem de Azra’yı yakalama fırsatı doğacaktı. İlk plan tutsa da Azra’yı hala yakalayamadı. Yakında Azra ceza evine girecek ve Deniz ile birlikte Kudret’e karşı mücadele edecek. Ceza evinin kuralsız müdürü de onların arasında mahkum olacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu