Avlu

Avlu Deniz’in Gençliğine Hayat Veren Begüm Tabak Kimdir? Rol Aldığı Diziler

Star Tv ekranlarında her perşembe ekranlara gelmeye devam eden Avlu dizisine yeni oyuncular dahil oldu. Dizinin flashback sahneleri için iki genç oyuncunun dahil olduğu Avlu Denizin gençliğini oynayan oyuncu merak konusu oldu. Demet Evgar’a olan benzerliği ile dikkat çeken güzel oyuncu hakkında merak edilen tüm detaylar yazımızda sizleri bekliyor.

Limon Film imzalı Demet Evgar’ın Deniz karakterine hayat verdiği Avlu dizisinde diziden ayrılanlar kadar diziye dahil olanlar da gündemde. Demet Evgar’ın gençliğine hayat verecek olan Begüm Tabak ise dizinin taze kanlarından biri.avlu denizin ve oğuzun gençliği resmiRol aldığı ilk dizi olan Avlu’da oldukça önemli bir role hayat verecek olan Begüm Tabak hakkında bilgilere geçmeden evvel dizide neler olacak kısaca bahsedecek olursak; Zerrin, Deniz’in oyalanmasını sağlamak için Oğuz ile yeniden görüşmesini sağlar.

Deniz evlenmeden evvel aşık olduğu Oğuz ile karşılaşmaktan şaşkındır ancak oyuna gelmeye de niyeti yok. Murat ile plan yapan Deniz’i dinleyen Zerrin, Murat’ın gönderilmesi için elinden geleni ardına koymayacak.

Deniz ile yıllar evvel sevgili olan Oğuz ise neden ayrıldı aydınlatmak adına dizide flashback sahneleri yer alacak. Deniz ve Oğuz aşkının neden bittiği de bu sahnelerle ortaya çıkacak. Dizide bu sahneler çok konuşulacak. 

Avlu Dizisi Demet Evgar’ın Gençliğine Hayat Veren Oyuncu Hakkında 

Perşembe günlerinin sevilen dizisi Avlu dizisinde Demet Evgar’ın canlandırdığı Deniz’in gençliğine hayat veren oyuncu Begüm Tabak. Genç oyuncu Bandırma doğumlu. 1994 doğumlu olan Tabak, ilkokul ve ortaokulu Bandırma’da tamamladı.avlu denizin gençliği begüm tabak resmi Resim konusunda oldukça yetenekli olan Begüm Tabak, lise eğitimini de bu yönde almaya karar verip yine Çanakkale’de Güzel Sanatlar Lisesinde eğitim almaya başlamıştır. Resim bölümünden mezun olan Tabak, üniversite için İstanbul’a gelmiştir.

Yeditepe Üniversitesi Moda Ve Tasarım Bölümünde eğitim alan güzel oyuncu “Actedcity Oyunculuk Stüdyo” da oyunculuk üzerine eğitim almaya devam etmektedir. Oyuncunun ilk rol aldığı dizi Avlu dizisi olacak.  Güzel oyuncuya başarılar dileriz. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu