Avlu Derya Kim? Avlu Derya’nın Gerçek Adı? Hangi Dizide Oynadı?

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Avlu oyuncu kadrosuna bu sezonda katılan isimlerden bir tanesi de Derya karakterini canlandıran oyuncudur. Peki Avlu Derya kimdir, Avlu Derya’nın gerçek adı ne sorularının yanıtlarını bu yazımızda sizlerle paylaştık.

Avlu Dizisi Derya Kim? Avlu Derya Gerçek Adı

Limon Film’in sevilen yapımı Avlu muhteşem bölümleriyle bu sezonda adından sçz ettirmekte. Diziye bu sezonda katılan karakterlerden bir tanesi de Derya. Derya yan koğuştan Azraların koğusuna gelenlerden bir tanesi. deniz’in ilk geldiğinde ne kadar masum olduğunu duyan ve bu hale nasıl geldiğini en iyi anlayanlardan bir tanesi.

Derya’nın hikayesi de Avluya gelen herkes gibi çok etkileyici. Derya yıllar evvel babasını kaybetmiş, annesi de çok genç ve güzel olduğundan mahallede ne kadar ip kopuk varsa Derya’nın annesinin peşinde dolanmaya başlamış, annesini bir nevi korumak isteyen Derya da erkek gibi yetişmiş.

Kaslı bir vücut yapısına sahip olan Derya şartlar beni erkek gibi yetişmeye zorladı diyor Deniz’e. Deniz ise ona destek olup senin yerine kim olsa annesini korumak için senin yaptığını yapardı diyor. Derya uzun zamandır görmediği annesine duyduğu özlemi Denizle paylaşıyor.

Avlu dizisindeki Derya’nın gerçek adı ise Simel Keçicioğlu. Güzel oyuncu İstanbul doğumlu. Ecole İnternationalite De Theatre Jacques Lecoq mezunu olan oyuncunun rol aldığı ilk yapım Vali adlı yapımdır.avlu derya kim simel keçicioğlu resmi 2008 yılında yayınlanan Vali ile ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Keçiçioğlu, Canını Sevdiğim İstanbul’u adlı dizi ile kariyerine devam etmiştir. 2010 yılına geldiğimizde Maskeli Balo adlı dizi ile oyunculuğa devam etmiştir. Türkan dizisinde Meral karakterine hayat vermiş olan başarılı oyuncu, Atv ekranlarında yayınlanmış olan Alev Alev adlı dizide rol almıştır.

Bu dizideki oyunculuğu ile büyük beğeni almayı başaran oyuncu, 2017 yılında Fox Tv’de yayınlanmış olan Neighbours adlı yapımın uyarlaması olan günlük dizi Komşular adlı dizide rol almıştır.  Dizinin kısa süre sonunda final yapmasının ardından başarılı oyuncu Avlu dizisinin ikinci sezonunda diziye dahil olmuştur. Oyuncunun kendi adını taşıyan bir internet sitesi de mevcut. Dileyen Avlu dizisi hayranları oyuncunun gerçek adını arama motorlarına yazarak siteye kolayca ulaşabilir. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın