Avlu

Avlu Dizisi Ecem Kimdir? Gerçek Adı Ne? Oyuncu Hakkında Tüm Detaylar

Avlu dizisi Ecem kimdir? Ecem’in gerçek adı ne? Kaç yaşında, daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Bu sorularınızın cevapları haberimizin devamında siz değerli takipçilerimizle…

Avlu Dizisi Ecem Kim?

Limon Film’in gerçekten güvendiği yapımlardan birisi Avlu. Çünkü etkileyici bir hikaye örgüsüne ve oldukça iyi oyuncu kadrosuna sahip. Fragmanlarıyla daha başlamadan heyecanlandıran Avlu dizisinde bir annenin verdiği mücadele ardından parmaklıklar ardında yaşadığı dram konu alınıyor. Girdiği bu yeni ortamda Deniz’i zorlu günler beklemektedir zira Kudret ve Azra bu ortamın yöneticisi olmuş ve herkesi istediği gibi yönlendirmeye çalışmaktadır. Bu ortam içinde hem korku hem de üzüntü duyan Deniz pek çok hayat hikayesine şahit olacak. Tüm Oyuncu kadrosuna ulaşmak için [pembebuton]TIKLAYINIZ[/pembebuton]

Özgürlüğü elinden alınmış kadınların oluşturduğu bu ortamda mutlu olmak ve ayakta kalmak için günden güne güçlenmek zorunda kalacak. Zira eğer bir acı öldürmezse güçlendirir. Deniz’in hikayesinin başlangıç noktası olan kızı Ecem ise annesinin parmaklıklar ardına girmesiyle yeni bir kader de onu bekleyen farklı olaylar vardır. Heyecanın hiç eksik olmadığı Avlu’dan beklenti oldukça yüksek. Ecem de bu güzel senaryoda Deniz’in kızı olarak bizlerle olacak. Henüz 18 yaşında lise son sınıf öğrencisi olan Eslem, evde anne ve babasının bitmek bilmeyen kavgalarına şahit olmuş ve bu huzursuz ortamda yetişmiştir. Babasının alkollü halde iken annesine söylediklerine ve yaptıklarına bakan Ecem, annesi Deniz’in yanında durmayı istemektedir. Tüm vaktini annesiyle geçirmek için çabalayan Deniz, evde var olan bu huzursuz ortamdan kendini soyutlamak için sürekli ders çalışır. Oldukça içe kapanık bir karaktere sahip olan Ecem’i bakalım bu hikayede neler neler bekliyor. İzleyip hep beraber görelim.

Avlu Dizisi Ecem’in Gerçek Adı

Ecem’in gerçek adı Eslem Akar. Peki Eslem Akar kimdir? Bu sorunun cevabına bakacak olursak oyuncu Mart 1998, İstanbul doğumlu. Güzel oyuncu henüz çocukken kamera karşısına geçmiştir. Küçük olmasına rağmen oldukça beğeni kazanan oyuncu bu yönde kendini geliştirmek için büyük bir çaba sarf etmiştir. Ümit Çırak’tan oyunculuk konusunda eğitim almıştır.  İngilizce ve Almanca konuşma konusunda oldukça başarılı olan genç oyuncu, buz pateni, masa tenisi, yüzme, jimnastik ve bisiklet sürme ile boş vakitlerini değerlendirmekte.

avlu dizisi oyuncuları eslem akar resmi 1

Avlu dizisinde rol almak için de epeyce bir elemeden geçmiştir. Demet Evgar’ın canlandıracağı Deniz karakterinin kızı olan Ecem karakteri için Limon Film yaklaşık 800 oyuncu ile deneme çekimleri yapmıştır. Bu çekimler sonunda Eslem Akar konusunda hemfikir olunca Avlu dizisinin Eslem’i de belli olmuştur. Oyuncunun ne kadar başarılı olduğunu da buradan anlamak gerek. Daha önce Sen De Gitme adlı dizide Elif Salihoğlu karakteriyle seyirci karşısına çıkan oyuncu Avlu dizisinde de Ecem karakteri ile bizlerle olacak. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. avlu dizisindeki Ecem ve Alp in son durumlarından dolayı depresyona girdim coook seviyorum o diziyi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu