Avlu

Avlu Dizisinde Zerrin Cezaevine Girecek Mi? Ne Zaman Zerrin Hapse Girecek?

Limon Filmin yapımcılığını yaptığı ve ilk bölümden itibaren Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan [mavibuton]Avlu sezon finali[/mavibuton] için hazırlıklara başladığı şu günlerde, diziyi izleyenlerin aklında Zerrin Müdür Hapse girecek m? Girecekse ne zaman mahkum olacağını çok merak ediliyor. Editör ekibimizin araştırmaları sonucunda öğrendiğimiz kesin bilgileri paylaşmak istiyorum. 

Baş rollerinde Demet Evgar ile Ceren Mogay’ın yer aldığı ve cezaevine düşen mahkum kadınların yaşadıklarını ve başlarına gelen olayları konu olan ve oldukça heyecanlı bölümleri ile nefeslerimizi adeta tutarak izlediğimiz dizide, yaklaşık 1 yıldır Zerrin Müdür işleri devraldı. İlk geldiği günden bu yana planlı hareket edip, hem Azra’ya hem Deniz’e hem de Kudret’e karşı hamleler yapıp, onları köşeye sıkıştırmaya çalıştı. Avlu Dizisinde Zerrin Müdür Hapse Düşmemek İçin Kudret İle Anlaşırken Resmi

Deniz, Zerrin’in bu hamlelerini hep boşa çıkarmayı başardı. Adım adım Deniz, Zerrin’in amacını öğrenmek için bir çok yolu denedi. En sonunda Zerrin’in asıl amacını, aynı cezaevinde mahkum kardeşi Zeynep’in, Azra ile Kudret’in arasında kalıp, intihar etmesinin intikamını almak için planlı bir şekilde her hamlesini yaptı.

Zerrin Müdür, son hamlesinde ise kardeşinin intikamını almak için artık son adım olan Azra ile Kudret’i öldürmek için tek bir hamle kalmıştı. Ancak o anda kameraların açık olması Zerrin’in işini bozacağı için bunu kendisine bağlı olan ve annesini bizzat öldürdüğünü alkollü ile söyleyen cezaevi müdür yardımcısı Özlem’i kameraların başına oturtup, yangın anında kameraları kapatmasını istedi. 

Özlem kendisine ait olan delili alabilmek için Zerrin’i her hareketini kayıt altına alınması ile işlerin rengi değişti. Özlem kendisine ait olan delili aldı ama Zerrin’in yaptıkları her hareketi kayıt altına alan güvenlik kamerasının bir kopyasını aldı.

Avlu Zerrin Müdür Hapse Ne Zaman Girecek?

Psikolojik problemi ile hayal dünyasında yaşayan Zerrin, son hamlesinde ipin ucunu kaçırdı ve belkide ilk kez açık verdi. Özlem, Zerrin’in bu verdiği açığı delillendirdi ve kendi delili ile değiştirdiğini gördük. Ancak, Özlem giderken bir de hediye bırakıp gitti. Biz onunu bu hediyesini bir kaç bölüm sonra göreceğiz. Avlu Zerrin Müdür Cezaevi Müdürü

Özlem karakteri yaptığı son hamle ile gardiyanlık görevinden istifa ederek diziden kesin olarak ayrıldı. Özlem giderken, Zerrin’in Azra ile Kudret’e yaptığı yakma anların videosu da ileri bölümlerde ortaya çıkacak.

Oktay’ın ise yaşadığı olayları tek tek polise ifade vermesi ile tüm deliller Zerrin’i göstermesi ile artık Zerrin’in kaçacak yer kalmayacak ve 44. bölümüm de Zerrin müdür ceza evine düşecek. Tarih olarak 30 Mayıs 2019 Perşembe günü bu olayların olmasını Avlu dizisindeki Zerrin müdürün cezaevine düşmesini bekliyoruz.

Bir kaç bölüm Zerrin kendisine ittifak arayacak ama ondan da başarılı olamayacak. Gözü dönmüş Zerrin mahkum olmaktan korkmadığını gerekirse yarım kalan işini orada tamamlayacağını düşündüğü için kaçmadı.

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu