Avlu

Avlu Hatice Kim? Gerçek Adı Ne? Oyuncu Hakkında Tüm Detaylar

Avlu dizisi Hatice kim diye merak eden takipçilerimiz için Avlu Hatice kim? Avlu Hatice’nin gerçek adı ne? Yaşı, boyu, kilosu, sevgilisi, daha önce rol aldığı diziler hakkında detaylar haberimizin devamında siz değerli takipçilerimizle.

Avlu Dizisi Hatice Kim?

Star Tv ekranlarının yeni dizisi Limon Film yapımı Avlu dizisinde Hatice, Kudret’in çetesinden biridir. Oldukça soğukkanlı bir yapıya sahip olan Hatice, Kudret’in en güvendiği adamlarındandır. Tuttuğunu koparak Hatice’yi yanına çağıran Kudret, Nihal müdürün bilekliğini ona verip bunu al ve Deniz’in odasına at emrini verir.

avlu merve atılmış resmi 1

Hatice ise sinsice Deniz’in odasına girip kimse fark etmeden bilekliği bırakır. Ardından Kudret’in karşısına çıkan Hatice görevi başarıyla yerini getirdiğini haber verir. Murat ise Nihal’in bilekliği olay sırasında kaybolmuş, bileklik kimdeyse suçlu o deyince Özlem’in emri ile bileklik aranmaya başlar. Deniz’in odasında bulunan bileklik Deniz’i  bir kez daha zor durumda bırakırken, Deniz Kudret ve Hatice ile göz göze gelir. Deniz ise Azra’nın haklı olduğunu, Kudret’e güvenmekle hata ettiğini anlar. Hatice de Kudret’in yanında kala kala tıpkı onun gibi acımasız biri haline gelmiştir. 

Avlu Hatice’nin Gerçek Adı

Avlu dizisinde Kudret’in adamı olan Hatice’nin gerçek adı Merve Atılmış. 3 Ocak 1988 doğumlu olan oyuncu Ayla Alga ve Alper Yakıcı gibi isimlerden oyunculuk üzerine eğitim almıştır. Aslı İslamoğlu oyunculuk ajansına bağlı olarak çalışmaktadır. 2011 yılında Eyvah Eyvah 2 filmiyle kamera karşısına geçen oyuncu, bu filmin ardından Canımın İçi adlı dizide Nilüfer karakterine hayat vermiştir.

avlu merve atılmış resmi 2

2012 senesinde Hükümet Kadın adlı sinema filminde rol alan oyuncu 2014 yılında Büyük Sürgün Kafkasya adlı dizide Aslan’ın karısı Yıldız’a hayat vermiştir. Son olarak 2015 yılında Niyazi Dört Nala adlı başrolünde Ata Demirer’in bulunduğu sinema filminde gazeteci bir kıza hayat veren oyuncu Avlu dizisindeki Hatice rolüyle de seyirciden tam not almayı başardı. Oyuncu Redd adlı grubun Aşık oldum celladıma adlı şarkısının klibinde rol almıştır. İşte o klip:

Merve Atılmış Yaşı-Boyu-Kilosu-Sevgilisi

30 yaşında olan oyuncunun burcu oğlaktır. 1, 70 boyunda olan oyuncu 54 kilodur. Sevgilisi olup olmadığı hakkında bilgi ise bulunmuyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu