Avlu

Avlu Naciye Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Oyuncu Hakkında Tüm Detaylar

Limon Film yapımı etkileyici dizi Avlu dizisi Naciye karakteri de merak edilenler arasına girdi. Peki Avlu dizisi Naciye kim? Naciye’nin gerçek adı ne? Yaşı, boyu, kilosu, daha önce oynadığı diziler kısaca oyuncu hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevapları haberimizin devamında.

Avlu Dizisi Naciye Kim?

Karakuyu Hapishanesi’ndeki mahkumlardan biri olan Naciye, Kudret’in ekibinde yer alan mahkumlardandır. Azra’nın uyuşturucu işinde yaptıklarını idareye yani Nihal müdüre haber verir. Azra’nın yaptıklarını bir bir müdüre anlatmasının ardından Azra’nın da ekibinin de şiddetine maruz kalan Naciye, tam da Deniz’in geldiği gün Deniz’in kalacağı odadadır.

avlu hülya şen resmi 1

Azra’nın bir numaralı adamlarından Hasret de Naciye’yi tutmuştur. Deniz’e hapishaneyi tanıtan Özlem de tam içeri girecekken gelen telefonla gitmek zorunda kalır. İçeri giren Deniz bir anda neye uğradığını şaşırır. Ardından da Naciye’ye edilen işkenceye tanık olup korkuya kapılır. Tam kırmızı düğmeye basacakken Azra onu engeller. Naciye, bir sonraki gün eşinin geleceğini söyleyince Azra saçlarını keser. Naciye kocasının en sevdiği şey olan saçlarına kıyamaz ama Azra kafasına koyduğu gibi Naciye’nin saçlarını keser. Naciye de başına gelenlere boyun eğmek zorunda kalır.

Avlu Dizisi Naciye’nin Gerçek Adı

Avlu dizisi Naciye’nin gerçek adını merak edenler eminiz ki olmuştur. Zira oyuncuyu pek çok dizide gördük belki de hatırlamakta zorlandık. Gelin hep beraber detaylara bakalım. Naciye’nin gerçek adı Hülya Şen. Son olarak Kalbimdeki Deniz adlı dizide Diyar’ın annesi Nurşen’e hayat veren oyuncu, Ocak 1968, Balıkesir doğumlu.

avlu hülya şen resmi 2

Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan oyuncu Asiye Kocaman Casting’e kayıtlıdır. Döndüm Ben adlı sinema filminde rol alan oyuncu, Atçalı Kel Mehmet, Aığın Gözü Kördür, Yedi Güzel Adam adlı yapımlarda yer almış olan oyuncu O Hayat Benim adlı dizide de iki sezon yer almış ve Meryem karakterine hayat vermiştir. Krem, Komik Bir Aşk Hikayesi, Anneler ve Kızları, Kelebek Çıkmazı, Kaybolan Yıllar, Aşk Beklemez, Küçük Kadınlar, Sevda Tepesi, Naciyeyi Kim Sevmez, Büyük Buluşma, Reyting Hamdi, Kurtlar Vadisi Gladio adlı yapımlarda da adını duyurmayı başarmıştır. Gelin bir de kendisinin katıldığı bir programdan kesitlerle oyuncuyu daha yakından tanıyalım:

Hülya Şen Videosu

Hülya Şen Yaşı-Boyu-Kilosu

50 yaşında olan oyuncu balık burcudur. 55 kilo olan oyuncunun  boyu ise 1,63. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu