Avlu

Avlu Nihal Kimdir? Gerçek Adı Ne? Oyuncu Hakkında Tüm Detaylar

Avlu dizisi Nihal kimdir? Hapishane müdürü Nihal’in gerçek adı ne? Kaç yaşında, daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Bu sorularınızın cevapları haberimizin devamında siz değerli takipçilerimizle…

Avlu Dizisi Nihal Kim?

29 Mart Perşembe günü seyirciyle buluşmaya hazırlanan Limon Film yapımı Avlu dizisi fragmanlarıyla dikkatleri çekmeyi başardı. Avlu dizisinde Karakuyu Cezaevinin Müdürü Nihal oldukça sert bir karaktere sahip. Hapishane kurallarını uygulayan müdüre Nihal, uygulamalarıyla hapishanede bulunan mahkumların da kendisinden nefret etmesine neden olur. Özgürlüğü elinden alınmış, hayata öfke ile bakan kadınları bir arada tutmak kolay değildir ancak nihal yaptıklarıyla kimi olayları örtbas edince olaylar düzelmek yerine daha da büyür. Bakalım Nihal müdür Avluda nasıl bir hikayeye sahip zira Avlu da herkesin vardır bir hikayesi seyirciyi bekleyen. İzleyip hep beraber görelim. Tüm Oyuncu kadrosuna ulaşmak için [pembebuton]TIKLAYINIZ[/pembebuton]

avlu şebnem dönmez resmi 1

Avlu Dizisi Nihal’in Gerçek Adı

Avlu dizisinde Nihal Müdürün gerçek adı Şebnem Dönmez. Son olarak fenomen dizi Medcezir’de Sude karakteri ile seyirciyle buluşan oyuncu Mayıs, 1974, Almanya / Salzgitter doğumlu. Daha önce program sunuculuğu ile adından söz ettiren yetenekli oyuncu kamera karşısına ilk geçtiğinde de Sabah Şekerleri programını sunmuştur. Görevimiz Tehlike, Cumartesi Gecesi Ateşi adlı programların da sunuculuğunu yapan oyuncu ayrıca kliplerde yol almıştır. Bunlardan biri Emre Aydın’ın seslendirdiği “Git”, “Afilli Yalnızlık” adlı şarkılarının klibidir,diğeri ise Ferdi Tayfur’un “Emmioğlu” adlı şarkısının klibidir. 

Pek çok tiyatro oyununda rol almış olan oyuncu, dizi ve sinema filmlerindeki başarısıyla da seyirciden tam not almayı başarmıştır. Ahmet Hamdi Bey ve Ailesi, Eyvah Kızım Büyüdü, üç Arkadaş, Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü?, Aşkın Dağlarda Gezer, Babam Dadı Olsaydı, Size Baba Diyebilir Miyim?, Eşref Saati, Nerede Kalmıştık?, Üç Kişilik Dünya, O Kadın, Vali, Reyting Hamdi, Küçük Sırlar, Yalan Dünya adlı yapımlarda büyük beğeni alan oyuncu en çok da Medcezir adlı dizideki Sude karakteri ile hafızalara yer etmiştir. Neredesin Firuze adlı sinema filminde başrolde yer alan oyuncu, bu dizideki rolüyle de adından da söz ettireceğe benziyor. 

avlu şebnem dönmez resmi 2

Şebnem Dönmez Yaşı-Boyu-Kilosu-Sevgilisi

Güzel oyuncu 44 yaşında, boğa burcu, 1,70 boyunda olan oyuncu 50 kilodur. 2004 senesinde yönetmenlik yapan Ezel Akay ile dünya evine giren oyuncu 3 senenin ardından boşanma kararı almıştır. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu