Avlu

Avlu Oktay Karakteri Öldü Mü? Çağdaş Onur Öztürk Dizden Ayrılacak Mı?

Stara TV’nin sevilen dizisinde uzun süredir kardeşinin intikamını almak isteyen Zerrin,Ekrem’in yardımı ile yüksekten aşağıya attı. Peki Avlu dizisi Oktay Öldü mü? Bu soru oldukça merak edildiği için elimizde verilerle bu konuya açıklık getirmek istiyorum.

Bildiğiniz üzere Zerrin ruhsal anlamda psikolojik soruları olan bir karakter olarak dikkatleri üzerine çekmeden hastalığını gizlemeye çalışsa da ceza evi psikoloğu Melis bu durumu fark edip gerekli tutanakları yazsa da Zerrin karşı hamle ile bunu tersine çevirdi. 

Arza ve Deniz’lerin kaldığı ceza evine tek gelme sebebi ise orada çalışan gardiyan Oktay’dan kardeşinin intikamını almaktı. 18 Nisan 2019 Perşembe günü ekrana gelen 38 bölüm de Zerrin intikamını aldı mı? Yada Oktay öldü mü diye dizinin meraklıları sosyal medyada bu dizi hakkında araştırma yaptığını fark ettik.Elimizde olan bilgilerin ışında bu konulara açıklık getirmek istiyorum.avlu çağdaş onur öztürk resmi 1

Oktay, Zerrin’in bu hamlesini görüp dolabında çıkan eşyaları çalmasa da çaldığını itiraf edip Melis’in ceza evinde kalmasını sağlarken, kendisin de bir nevi yüz kızartıcı suçu kabul ettiği için memuriyeti elinin tersi ile itmiş oldu. Banka kredileri ile başı iyice derde giren eski polis ve eski gardiyan haline gelen Oktay’a bu zor zamanlarında Ekrem denilen bir adam, birden içki masasının arkadaşı oldu.

Ekrem Oktay ile kısa sürede arkadaşlık kurdu ve birlikte program bile yapmaya başladılar. Ekrem, Zerrin’in emri ile Oktay’ı öldürmek üzere, ıssız bir mekana çağırdığında eski özel harekatçı olan Oktay hemen şüphelendi. Çok geçmeden Oktay olayı anlasa da kendisini savunacak ne bir silahı ne de yanında arkadaşı olmadığı için hazırlıksız yakalandı. Tecrübeli katil Ekrem, Oktay’ı alt edip uçurumdan aşağıya atmayı başarsa da unuttuğu bir şey var.avlu çağdaş onur öztürk resmi 2

Oktay’ın düştüğü yer, deniz olmasından dolayı, Ekrem öldüğünü düşünse de Oktay Ölmedi. Bu olaydan dolayı işler Zerrin’in üzerine kalacak ve kısa süre içinde [pembebuton]Avlu Zerrin[/pembebuton] karakterini ceza evinde mahkum olarak göreceğiz. Şu an anlaşması halen devam etmesi nedeni ile editör ekibimizle bu kanıya vardık. Ancak [mavibuton]Avlu oyuncuları[/mavibuton] arasından Oktay ve Özlem karakteri diziden ayrılacaklar. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu