Avlu

Avlu Özge Kim? (Alp’in Sevgilisi) Özge’nin Gerçek Adı Ne? Naciye’nin Kızı

Star TV’nin sevilen dizisi Avlu da her geçen bölüm heyecan ile devam ederken dikkatleri üzerine çeken Avlu Özge karakteri hakkında konuşacağız ve Avlu dizisi Özge gerçek adı ve daha önce oynadığı dizileri açıklayacağız. 

Avlu Özge Kim? Nasıl Bir Karakter? Naciye’nin Planı Ne?

Geçtiğimiz yıl şaşalı bir başlangıç ile Star TV ekranlarının fenomen dizisi haline gelen Avlu geçtiğimiz yıl iyi bir sezon finalinin ardından bu sene de adından oldukça söz ettirecek olayların başlangıcı yeni müdürenin gelmesi ile pasif olan ceza evi yönetimi bir an da işleri eline alması ile Azra ile Kudret’in işlerini oldukça sekteye uğratmıştır.

Alp ise Ecem’i öldürmesi sonrasında psikolojik bunalıma girmiş ve karşısına çıkan Özge ile sevgili olmuştur. Avlu Özge, Alp’in annesi Kudret’in ceza evindeki en yakın elemanlarından biri olan Naciye’nin kızıdır. Kudret’e bu zamana kadar koşulsuz itaat etmiştir. Ancak kızının Alp ile arkadaş olduğunu ve evleneceğini duyunca hiç istemese de Naciye’nin kocası, Kudret’in malları bize kalacak diye sevinse de Naciye Ecem’e Alp’in neler yaptığını hatta bunu Kudret’in emri ile yaptığını çok iyi bildiği için bir anda kızının da Ecem gibi aynı sonu yaşayacağını düşünüp bir an evvel Alp’ten ayırmak istese de başarılı olamaz.

Kudret ise bu birlikteliği öğrenince Naciye’yi darp eder ve Zerrin’in emri ile Naciye soluğu Azra’ların koğuşunda alır. Artık Kudret’in en yakın adamı ve tüm sırlarını bilen Naciye her an Azra’nın adamı olabilir ve de öyle olacak. Avlu dizisi Özge ise Alp’in yeni kurbanı olup, Ecem gibi ölecek mi? şimdiden merak konusu oldu. Avlu dizisi Özge karakterini canlandıran oyuncunun gerçek ismi ve daha önce yer aldığı projeler alt paragraf da açıklanmıştır.avlu özge kim melis gürhan resmi

Avlu Dizisi Özge‘nin Gerçek İsmi Ve Oynadığı Diziler

Bu yıl ikinci sezonu ile ekrana gelen Avlu dizisinin her bölümü ayrı heyecanla adeta nefeslerimizi tutarak izlediğimiz Avlu oyuncuları arasına yeni bir isim daha dahil oldu. Aslında bu isim ikinci sezonun başında yer almış ve uzun müddet kadroda oynayacağını beklemediğimiz oyuncu oldukça önemli bir karakteri canlandırması dikkatleri üzerine çekmiştir.

Bizler de bu oyuncu hakkında bazı araştırmalar yaptık. Avlu Özge kim? veya hangi oyuncu canlandırıyor? Şeklinde oldukça fazla arandığını ve bu konuda yeterli bilgilerin olmadığını gördük. Bu sebeple Özge karakteri hakkında geniş bilgileri bulmaya çalıştık. Avlu dizisi Özge’nin gerçek ismi Melis Gürhan’dır.

Temmuz 1994 yılında Adana ilimiz de hayata gözlerini açan güzel oyuncu Aslan burcudur. Lise eğitimi dahil doğduğu şehir de alan Melis oyunculuk üzerine lisans eğitimini “Akdeniz Üniversitesi Tiyatro” alanından mezun olduktan sonra ilk başta kendi alanı olan Tiyatrolarda görev aldı. İlk kamera önüne ise “Dila Hanım” isimli dizide “Azime” karakterini canlandırması ile bu serüven başlamış oldu.

Kariyerinde dönüm noktası olan Avlu Özge olarak karşımıza çıkan Melis Gürhan, kedi ve köpekleri olduğunu ve tam bir hayvansever olduğunu biliyoruz ve takdir ediyoruz.

Ayrıca motosiklet tutkunu olan Melis Gürhan, fiziğini korumak için spor yapmakta ve spor yaparken bir çok fotoğrafları ile kendisini takip eden takipçilerine sağlıklı yaşamı da aşılamaktadır. Tüm bu resimleri detaylı olarak incelemek için Melis Gürhan’ın İnstagram hesabına ulaşmak isteyenler bu linke tıklayabilirler. https://www.instagram.com/melisgurhan/ Güzel başarılı oyuncuya Avlu Özge karakterinde başarılar dileriz.

Avlu Dizisi Özge’nin Diziye Katıldığı Bölüm

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu