Avlu

Avlu Pelin Kim? Dizinin Oyuncu Kadrosuna Yeni Gelen Avlu Dizisi Pelin Karakterinin Gerçek Adı Ve Daha Önce Oynadığı Diziler

Avlu dizisi 29. Bölümü ile Star TV ekranlarına geldi. Dizide yeni bir karakterin katılması sosyal mecrada oldukça dikkat çekmiş. Editör ekibimizin çalışması ile Avlu Pelin kim olduğunu önce dizideki karakterini daha sonra gerçek adını açıklayacağız. Başka sitelerdeki gibi sizleri kandırıp gerçek adını paylaşamayan siteler ile bizleri karşılaştırmayın. Zaten bir kez sitemizi ziyaret eden alışkanlık haline geldiğini habercilik anlayışı ile %100 doğru bilgiyi vermediği sürece haber yapmayan bir anlayışla herkesçe çok merak edilen Avlu dizisi Pelin kim olduğunu açıklayacağız.

Kadın haklarını ve mağdur olan kadınların hikayesini çok iyi bir şekilde ekrana getirmeyi başaran Limon filmin yapım şirketi olduğu, yapımcı Hayri Kırşan’ın yapımcılığını yaptığı Star TV’nin en popüler dizileri arasında yer alan diziye katılan, Avlu yeni gelen oyuncu Pelin Demir karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adını ve oynadığı dizileri bu yazının son kısmında bulabilirsiniz.

Avlu Dizisi Pelin Kimdir? (Üvey Babasını Bıçaklayan)

Bir kadının nasıl suçlu olabildiğini ve masum bir insanın ceza evinde nasıl ve ne şekilde acılar çektiğini gözler önüne seren Avlu dizisinde yeni gelen oyuncu oldukça merak uyandırdı. Bizde sözlerimi daha fazla uzatmadan bu oyuncunun nasıl diziye dahil olduğunu kısaca bahsedelim. Daha sonra gerçek adını vereceğiz. Bu arada [pembebuton]Avlu Yiğit[/pembebuton] kim olduğunu merak ediyorsanız tıklayınız.

Pelin karakterinin annesi Canan Avukat Yıldırım ile gayri Meşru ilişkisi olması nedeni ile kocası zengin iş adamı Burak beyin ölmesi mirasa konmasında hiç bir engel olmayacağı için, hem annesi Canan hem de avukat Avlu Pelin karakterinin şimdilik ceza evinde kalması gerektiği için yok yere suçu işlediği konusunda polise yalan ifade verdi. Böylelikle Yıldırımın ayağının altından çekilmiş oldu. Şimdi Avlu dizisi Pelin demir karakterini canlandıran oyuncunun gerçek isimi ve daha önce oynadığı dizileri alt kısımda yazdık. Sizleri bekliyor.

Avlu Pelin Karakterinin Gerçek Adı

Avlu dizisinde Pelin karakterine hayat veren oyuncu İdil Sivritepe. İdil Sivritepe kimdir, kaç yaşında, nereli, daha önce hangi dizide oynadı diye merak edenler için detaylarla devam edelim. 1990 doğumlu olan İdil Sivritepe İzmir doğumludur. Dokuz Eylül Üniversitesi Arp Bölümünde eğitim almaya başlayan güzel oyuncu Fransa Nice Academy’de resitallerle dikkat çekti.Avlu Pelin Resmi

İstanbul ve İzmir’de arp konserleriyle tanınan oyuncu 2008 yılında da İzmir Devlet Opera ve Balesini de kazanarak kariyerinde yeni bir sayfa açtı. Girdiği sınavlarla eğitimini daha da kısa sürede yani sınıf atlayarak tamamlayan başarılı oyuncu, ikiz kardeşi olan Pınar Sivritepe ile birlikte pek çok resital sunan oyuncu senfoni orkestrasında da çalışma imkanı elde etmiştir.

Son olarak Star Tv ekranlarının sevilen dizisi “İstanbullu Gelin” dizisinde Bahar karakterine hayat vermiş olan Sivritepe, “Muhteşem Yüzyıl” dizisi ile sektöre merhaba demiştir. Daha sonra “Sil Baştan” dizisinde Duygu rolüyle ekranlara gelen oyuncu 2015 yılına geldiğimizde “Çilek Kokusu” dizisinde rol almıştır. Bu dizide Eda karakterine hayat vermiş olan oyuncunun annesi de akerdeon sanatçısıdır. Avlu dizisi Pelin ile ilgili bir video ile Avlu dizisi Pelin hakkında hazırladığımız yazımızı sonlandırıyoruz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu