Avlu

Avlu Yeni Sezon Hangi Kanalda Yayınlanacak? 3. Sezon Nerede Başlayacak?

29 Mart 2018 Perşembe günü ilk kez izleyici karşısına çıkan Avlu dizisi final haberiyle sevenlerini üzmüş olsa da kesinlikle Avlu dizisi final yapmayacak Star TV ile fiyat konusunda anlaşmazlık yaşıyor. Limon film Avlu dizisinin 3. sezonunda devam ettirme kararı aldı Peki Avlu yeni sezon nerede yayınlanacak?  Avlu hangi kanalda yayınlanacak tüm Bu soruların cevapları Tabii ki bu yazının devamında sizleri bekliyor.

Avlu Dizisi Yeni Sezon Nerede Yayınlanacak?

Limon filmin yapımcılığını yaptığı, yönetmen koltuğunda Yüksel Aksu, Hülya Gezer ve Şafak Bal’ın yer aldığı, senaristliğini Özlem Havuzlu ve Ahmet Köseoğlu’nun yaptığı, Avlu dizisi Star TV ile bir anlaşmazlık içerisinde olduğunu birkaç hafta önce fısıltı halinde duymuştuk. Bu olayın hemen akabinde, Avlu bir bölümünü yayınlamadı ve hemen akıllara acaba Avlu final mi düşüncesi bizlere hakim olmuştu. Lakin, bir sonraki hafta Avlu kaldığı yerden devam etti.avlu dizi resmi 2

Bugün, basına yansıyan haber de Avlu dizisi final haberi, tüm sevenleri ciddi manada üzdü. Lakin, editör ekibimizin yaptığı detaylı araştırma sonucunda Avlu dizisi 3. sezonda devam edecek yani final yapmayacak. Ancak, Star TV ile bir anlaşmazlık içerisinde olduğu konusunda ciddi belgeler ulaşık. Sosyal medya da konu ile ilgili dizi analizci sayfalarda bir çok resim var. Bu resimleri ve bize gelen başka haberlerle karşılaştırdığımız da hepsi yanı sonucu işaret ediyor.

Avlu dizisi hangi kanalda yayınlanacak diye sevenleri şimdiden sosyal medyada merak içinde olduğunu gördük. Şu an için sır gibi saklanan bu sorusun cevabı, 3 hafta önce internet ortamında yayınlanacağı ve “netflix” ile görüşme halinde olukları konusunda haberler çıkmıştı. Şu an için Avlu dizisinin yapımcısı yada netflix yetkilileri bu konuda açıklama yapmadılar. İnternet ortamında belki yapımcı ve oyuncular daha fazla kazanacaktır, Lakin kaha kısıtlı kitleye hitap edeceği için ulusal kanallardan herhangi birisi ile anlaşma yapacağını düşünüyoruz.demet evgar avlu resmi

Yaptığımız araştırmalara göre şu an için diziyi yayınlayabilecek hangi kanallar olduğuna baktığımız da özellikle Perşembe günü yayınlanmaya devam edeceği için mevcut kanaların devam kararı aldığı dizileri de hesaba kattığımızda Show TV  Çarpışma dizisini final yaptıracak ve o gün için yeni bir dizi istediğini biliyoruz. TV8 de tutan dizileri canlandıracak güçlü bir kanal olduğunu daha önce yaptıklarında dolayı biliyoruz. 

Avlu dizisi için en güçlü adaylardan biri mevcut dizilerin bir çoğu ile yollarını ayıran ve yeni sezon sıfırdan başlayacak olan Kanal D, Avlu dizisinin yayınlayacak en önemli ulusal kanallardan biri haline geldiğini söyleyebilirim. Yapımın özellikle ne kadar para istediği ve bu parayı hangi kanal karşılayacağı ise şimdiden merak konusu oldu.

Kısa süre içerisinde Star TV’de anlaşması bitecek olan dizinin yapımı şirketi limon film belli bir kitleye ulaşmış oldukça büyük hayranları olan Avlu dizisi için kanallarla görüşmeye kısa süre içinde başlayacağını düşünüyoruz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu