Oyuncu

Aylin Veziroğlu Kimdir? Kaç Yaşında? Dizileri

Aylin Veziroğlu kimdir, nereli, kaç yaşında, hangi dizi ve filmde rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

Karamel Yapım imzalı Emanet dizisi oyuncularından biri olan ve yakın zamanda Yasak Elma dizisinde Selin rolüyle ekranlara gelen Aylin Veziroğlu hakkında merak edilenler!

Aylin Veziroğlu Hayatı Bilgileri

Güzel oyuncu, 1997 yılında Kocaeli’nde dünyaya gelmiştir. Ailesi de kendisi gibi oyunculuğa ilgili olan Veziroğlu, Kocaeli Tabip Odası’nda eğitim almıştır.aylin veziroglu resmi

Tiyatro Kasabası oyuncularına dahil olan Aylin Veziroğlu, pek çok tiyatro oyununda rol alsa da “Sevgili Doktor” adlı oyunla herkes tarafından tanınmıştır. aylin veziroglu kim resmi

Tiyatro oyunlarıyla dikkat çeken oyuncu 2019 yılında Fox Tv ekranlarında yayınlanan “Yasak Elma” dizisinde rol almıştır. Rol aldığı bu dizide Yiğit’in sevgilisi Selin karakteriyle büyük beğeni alan güzel oyuncunun bir sonraki yer aldığı dizi TRT 1 ekranlarında yayınlanmış olan “İncir Ağacı” adlı günlük dizi olmuştur. Bu dizide Hicran karakterine hayat vermiştir.

“Prangalı Yarim” dizisi ile ilk kez ekranlara gelen Aylin Veziroğlu, dizide Tuğçe karakterine hayat vermiştir.

Aylin Veziroğlu’nun yeni projesi ise Emanet dizisi oldu. Kanal 7 ekranlarında yeni sezonda başlayacak olan Emanet dizisinde rol alacak olan oyuncu Buket Kahraman Management oyuncularından biridir.

Aylin Veziroğlu Boyu

Güzel oyuncu 1.70 boyundadır.

Aylin Veziroğlu Dizileri ve Filmleri

  • Emanet – 2020
  • Yasak Elma (Selin) – 2019
  • İncir Ağacı (Hicran) – 2019
  • Prangalı Yarim (Tuğçe) – 2018

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu