Oyuncu

Ayşe Kırca Kimdir? Kaç Yaşında? Dizileri Filmleri

Ayşe Kırca kimdir, Ayşe Kırca kaç yaşında, Ayşe Kırca hangi dizilerde filmlerde rol aldı, Levent Kırca ve Oya Başar’ın güzel kızı Ayşe Kırca bakın hangi dizide rol alıyor!

Ekranların yeni yüzlerinden biri olan anne ve babası da oyuncu olan Ayşe Kırca hakkında merak edilenler yazımızda sizlerle!

Ayşe Kırca Kim? Yaşı Dizileri

“Olacak O Kadar” ile gönüllere taht kuran Levent Kırca ve Oya Başar’ın kızı olan Ayşe Kırca, oyunculuk konusunda eğitim almak için yurt dışına çıkmıştır.ayse kirca kim resmi

Şimdilerde Star Tv ekranlarında yayınlanan kadrosunda Özge Yağız, Tolga Mendi, Cansel Elçin, Defne Samyeli gibi isimlerin yer aldığı “Sol Yanım” dizisinde Yasemin rolüyle ekranlara gelmektedir. Ünlü oyuncu Levent Kırca ve Oya Başar’ın kızıdır. Aldığı eğitim ile oyunculuğundan söz ettiren yetenekli oyuncu belli ki anne ve babasından yeteneğini almış.ayse kirca resmi

2015 yılında “Immortality in Blue” yapımda yer alan oyuncu, 2016 yılında “Carrie Pilby” adlı yapımda bir garsona hayat vermiştir. Son olarak “Uykusuzlar Kulübü”ne konuk olan oyuncu Sol Yanım dizisiyle dizi sektörüne adım atmıştır.

Sol Yanım dizisinde Serra’nın yakın arkadaşı Yasemin rolüyle ekranlara gelen oyuncu, 2 Mayıs 1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

New York Film Academy Oyunculuk Bölümü mezunu olan Ayşe Kırca, Gaye Sökmen Ajans’a bağlı olarak çalışmaktadır. Susan Johnson’ın yönetmen koltuğunda oturduğu “The Intern” filmiyle ilk deneyimini kazanmıştır.

Ayşe Kırca Kaç Yaşında?

Güzel oyuncu, 26 yaşındadır.

Ayşe Kırca Dizileri ve Filmleri 

  • Sol Yanım (Yasemin) – 2020

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu